Prodlouženou záruku

Proč zvolit prodlouženou záruku?

Prodlouženou záruku vám poskytuje další tři roky bezpečí nad rámec dvouleté zákonné evropské záruky. To znamená, že budete po tuto dobu chráněni před poškozením způsobeným zkratem, vodou a jinými závadami, které se mohou na lampě vyskytnout. To vám zaručí především klid. Protože, a to nám můžete věřit, nikdy vám nebudeme život ztěžovat.

Zákonná záruční doba Tříletý prodlouženou záruku
Dva roky Pět let

 

Jak mě prodlouženou záruku chrání?

 

Poškození zkratem

Ke zkratu může dojít během okamžiku. Často nastane, když se jeden nebo více elektrických vodičů dotkne při připojování lampy. To může vaši překrásnou lampu zničit. Vztahuje se na to zákonná záruka? Ne, ale s tříletým Balíčkem jistoty navíc se o to již nemusíte starat.

 

Poškození pádem a nárazem

K nehodám dochází velmi náhle. Nenamontovali jste světlo zcela správně, anebo se poškodilo z jiného důvodu? To je velmi nepříjemné. Náš balíček pojištění naštěstí kryje i škody způsobené pádem a nárazem. V takovém případě můžete svoje rozbité světlo nechat vyměnit za nové.

 

Poškození vodou

Poškodila se vaše lampa v důsledku kontaktu s vodou? Pak můžete nechat svůj produkt vyměnit za nový. Samozřejmě očekáváme, že lampu umístíte pouze na místo, pro které je určena. Pokud přesně nevíte, kterou lampu kam umístit, přečtěte si náš článek o hodnotách IP, kde naleznete další informace.

 

Nevyměnitelná LED

Nevyměnitelná LED znamená, že světlo je již integrováno ve svítidle. Světelný modul je ve svítidle upevněn. K zakoupené lampě tedy není nutné objednávat samostatnou žárovku. Tento LED modul není možné ze svítidla vyjmout a nelze jej tedy ani vyměnit. To je velmi nepříjemné, pokud lampa přestane svítit. S Balíčkem jistoty jste krytí a dostanete od nás novou lampu.

 

Je možné získat prodlouženou záruku ke každému produktu a kolik to stojí?

Produkty, jejichž cena je nižší než 610,00 Kč, žárovky ani příslušenství nejsou v prodlouženou záruku zahrnuty. Pokud produkt podmínky splňuje, prodlouženou záruku stojí 15% z ceny produktu, minimálně však 245,00 Kč. U každého produktu je uvedeno, zda si k němu můžete prodlouženou záruku dokoupit.

 

Jak si můžu koupit prodlouženou záruku?

Při výběru produktu máte možnost přidat do nákupního vozíku prodlouženou záruku navíc. Tuto možnost můžete zaškrtnout. Prodlouženou záruku se přidá k vaší objednávce, když budete pokračovat v procesu objednávání. Rozhodnout se pro prodlouženou záruku samozřejmě není povinné.

 

Jak dostanu zpět peníze za rozbitou lampu?

Pokud je váš produkt rozbitý a pořídili jste si navíc prodlouženou záruku, nemusíte dělat skoro nic. Obraťte se na náš zákaznický servis. Řekněte nám, co se stalo, připojte fotografii a pošlete nám své jméno a adresu. Okamžitě tak zjistíme, zda se na vaši situaci vztahuje prodlouženou záruku.

Pokud souhlasíme, že se jedná o krytou situaci, stane se toto:

  1. V rámci prodlouženou záruku navíc vám vždy dodáme stejný produkt
  2. Pokud stejný produkt již není dostupný, poskytneme vám rovnocenný produkt
  3. Pokud neexistuje žádný rovnocenný produkt, obdržíte dobropis v hodnotě nákupu
  4. Žádné peníze vám nevracíme
  5. V případě podvodu má společnost lampyasvetla právo prodlouženou záruku jednostranně zrušit a připsat poměrnou část kupní hodnoty prodlouženou záruku.