Jak mohu vrátit zboži?

Nejste zcela spokojeni s objednaným zbožím? Žádný problém, svou objednávku vždy můžete vrátit provozovateli portálu lampyasvetla.cz. Po doručení objednávky máte 30 dnína to, abyste zboží registrovali jako vratku.  Snadno to uděláte na našem portálu pro vratky.

Chcete-li vrátit zboží, ujistěte se, že je v původním stavu a obalu (pokud je to možné), aby nám mohlo být vráceno.

Upozornění: zboží v sadě může být vráceno jen kompletně

 

Pro registraci vaší vratky požadujeme pouze číslo vaší objednávky a emailová adresa. Poté označte zboží, které má být vráceno a na vaši adresu ihned odešleme přepravní štítek. Stímto štítkem můžete svůj balíček vrátit prostřednictvím UPS.

Za vrácení bude účtováno 140,00 Kč za balíček. Tento poplatek se po registraci vaší vratky automaticky odečítá z částky vratky. Přečtěte si více o našich zásadách udržitelného vracení a proč musíte platit poplatek za přepravné zpět.

 

Máte nějaký problém se svou objednávkou?

Jestliže bylo zboží doručeno nepatřičně nebo je poškozené anebo vadné, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Chtěli bychom vidět fotografii a/nebo popis poškození či vady. Pokud je zboží vadné nebo poškozené, přepravné vám uhradíme. Svou vratku pošlete do našeho skladu na adrese Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, The Netherlands.

Pokud potřebujete pomoc nebo máte dotazy, kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostřednictvím:

Jsme k dispozici během následujících otevíracích hodin:
  • Pondělí až pátek 09:00 - 17:00