Doprava zdarma od 2500 Kč

U objednávek v hodnotě 2500 Kč nebo vyšší vám svítidla doručíme zdarma! Objednávky podané do 22 h budou odeslány ještě týž den.

Možnost vrácení do 30 dnů

Někdy se stane, že nejste úplně spokojení s některým produktem. Potom ho samozřejmě můžete vrátit. Rádi se o to postaráme. Zakoupené zboží můžete vrátit do 30 dnů od doručení.

Krycí rám Peha 1-násobný obývací bílý

155,00 Kč
Počet dní, během kterých tato akce stále platí: 4
Včetně DPH

Doprava zdarma od 2 500 Kč

  • 30 dní na vrácení
Potřebujete pomoct?

Náš tým je k dispozici 5 dní v týdnu

Nebo volejte
0228885381

Naše ceny se mohou týden co týden měnit podle dostupnosti skladových zásob a prodejů v předchozím týdnu. Ceny se tudíž mohou zvýšit, snížit, ale také zůstat stejné. Den, kdy bude cena znovu stanovena, je označen počtem dní uvedených u ceny.


Zobrazená úspora je vždy na základě doporučené ceny. Tato doporučená cena (MSRP) je doporučená maloobchodní cena výrobku od výrobce. Lampyasvetla uvádí doporučenou cenu jako referenční cenu.

Podrobnosti

Doplňte svůj domov krycím rámečkem Peha simple living white. Díky svému nadčasovému designu se tento krycí rámeček perfektně hodí ke každému vypínači. Značka ETH zaručuje kvalitu a udržitelnost. S kompaktními rozměry balení 0,5 cm na výšku, 8,2 cm na délku a 8,2 cm na šířku je tento krycí rámeček šikovný a elegantní. Vylepšete své vypínače rafinovaným vzhledem živého bílého krycího rámečku Peha.

Další informace

Další informace
Detailyproduktu 
Číslo výrobku14833
StmívatelnéAno, neobsahuje stmívač
Obecné 
Kód EAN04010105201819
ZnačkaETH
Velikosti a váha 
BalíčekVýška 0,5 cm - délka 8,2 cm - šířka 8,2 cm

Servis a vrácení

Service Servis

Jsme tu pro tebe, abychom vytvořili více prostoru pro atmosféru. Proto máš při nákupu 30 dní lhůtu na rozmyšlenou, všechny naše produkty mají záruku , a jsme snadno dostupní 5 dní dní v týdnu.

Retourneren Vrácení zboží

Stačí oznámit vrácení zboží na našem portálu pro vracení zboží. Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím zákaznický servis na [email protected] nebo 0228885381 (místní sazba).

  • Doprava zdarma nad 2500 Kč
  • 30 dní na vrácení

Otázky k produktu

Zatím žádné otázky. Buďte první, kdo položí otázku!