Stojací lampy

Více než 18 různých barev v našem sortimentu podlahových svítidel!
Stojací lampy
474 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
 1. TOTÁLNÍ VÝPRODEJ

 2. Průmyslová-stojací-lampa-černá---Frodo
  Průmyslová stojací lampa černá - Frodo
  A
  3 555,00 Kč 1 699,00 Kč
  Další info
 3. Moderní-stojací-lampa-bílá-kulatá---VT-1
  Moderní stojací lampa bílá kulatá - VT 1
  A
  2 045,00 Kč 1 449,00 Kč
  Další info
474 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Stojací lampy

Máme jednu z největších kolekcí stojanová dispozici on-line! Jste schopni najít stojací lampa, která vyhovuje vašim potřebám a funkce, stejně jako kompliment stávající nebo nový dekor. Stojací lampy jsou vždy dobrým řešením pro celkové osvětlení nebo poskytnout dodatečné osvětlení v libovolném prostoru, se hodí téměř do každé místnosti a snadno se pohybovat kolem. Vyberte si z obloukové lampy až Uplighters nebo klasické světla s odstíny na větší průmyslové nebo vintage stylu. Už máte svůj vlastní stojací lampu, proč to není spárovat s jedním z našich stálých textilních odstínů, které přicházejí v různých velikostech a barvách, nebo proč ne se rozhodnout pro ocel nebo měď zeměkoule stínu pro moderní vzhled. Vyberte si ze široké škály stmívatelných světel, která vám umožní ovládat intenzitu světla na tu správnou atmosféru, kterou chcete vytvořit, nebo vybrat uplighter s čtecím ramenem, které umožní číst příjemný zážitek!

 

Vytvořte si svůj vlastní design.

Pokud to není všechno, co třeba vytvářet si vlastní design! Můžete kombinovat n‘odpovídají moderní stojanová výběrem světlo a stín, který vám vyhovuje nejlépe. Vyberte si stativ stojací lampu a přizpůsobit jej s typem stínu, velikost a barvu, kterou chcete. Tímto způsobem budete vytvořit perfektní světlo, které bude odpovídat vámi zvolené místnosti. Můžete najít některé z našich mědi stojací lampy jsou součástí řady nebo sbírek, to vám umožní navrhnout pokoj s stejné kolekce v rozmezí od Stativ stojací lampy, stropní svítidla, stolní lampy a nástěnná svítidla.

 

Potřebují pomoc či radu, pokud jde o Stojací lampy?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání správné lampu. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new