Stolní lampy

Více než 200 stolní lampy k dispozici pro vás!
Celá řada různých stylů, velikostí a barev stolní lampy lze nalézt u nás! Od nastavitelných moderní stolní lampy a vintage bankéři lampy k zemi a průmyslových stolní lampy s nebo bez odstínů vytvořit atmosférický a dekorativní vzhled!
Stolní lampy
353 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Orientální-stolní-lampa-zlatá-28-cm---Mauglí
  Orientální stolní lampa zlatá 28 cm - Mauglí
  A
  2 559,00 Kč 2 465,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
 2. TOTÁLNÍ VÝPRODEJ

 3. Orientální-stolní-lampa-28,5-cm---Baloo
  Orientální stolní lampa 28,5 cm - Baloo
  A
  2 559,00 Kč 1 879,00 Kč
  Další info
 4. Vintage-stolní-lampa-velká-zlatá---Botanica
  Vintage stolní lampa velká zlatá - Botanica
  A
  5 665,00 Kč 2 645,00 Kč
  Další info
353 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Stolní lampy

Máme jednu z největších sbírek stolní lampy k dispozici online! Jste schopni najít stolní lampu, která vyhovuje vašim potřebám a funkce, stejně jako kompliment stávající nebo nový dekor. Stolní světla jsou vždy dobrým řešením pro celkové osvětlení nebo poskytnout dodatečné osvětlení v libovolném prostoru, se hodí téměř do každé místnosti a snadno se pohybovat kolem. Vyberte si z tradičních světel s klasickými odstíny na modernější dotykové lampy, průmyslové vintage lamp. Už máte svůj vlastní lampu, proč to není spárování s jedním z našich stolních stínítka stojící tkaniny, které přicházejí v různých velikostech a barvách.

 

Vyberte si ze široké škály stmívatelnými stolních světel.

Tato světla vám možnost ovládat intenzitu světla na tu správnou atmosféru, kterou chcete vytvořit, nebo zvolit flexibilní svorka stolní lampu, aby se ušetřilo místo a umožňuje přímé světlo, kde se vám to hodí nejlépe. Můžete najít některé z našich stolní lampy jsou součástí řady nebo sbírek, to vám umožní navrhnout pokoj s stejné kolekce v rozmezí od stropní svítidla, stojací lampy a nástěnná svítidla.

 

Potřebují pomoc či radu, pokud jde o stolní lampy?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání správné lampu. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new