Příslušenství

Doplňky a jiné výrobky na skladě!
Jiné než osvětlení, najdete také na lampyasvetla.cz, které prodáváme širokou škálu doplňků a dalších výrobků přidat a vyzdobit svůj domov. Příslušenství řady patří lampa odstíny, zboží pro domácnost nábytkem a stropní ventilátor, další produkty, které pomohou s vašimi potřebami osvětlení a instalace patří ovladače, za soumraku a pohybové senzory, baterie, kabely, matnější přepínače a pozemní piny pro venkovní použití. Co vůbec je potřeba dokončit svůj nákup si je budou všichni tady!

Příslušenství
124 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Kostra-od-E27-do-E14
  Kostra od E27 do E14
  80,95 Kč 49,95 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
 2. TOTÁLNÍ VÝPRODEJ

124 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Příslušenství / Ostatní

Zjistíte, že máme více než 300 položek pro vás příliš vybírat, pokud jde o lehké příslušenství a další předměty, které by mohly potřebovat pro váš domov nebo lampy. Z tkaniny kroucených flex kabelů k stínidly a elektrických předmětů, jako jsou přepínači světel do transformátorů. Máme celou řadu příslušenství, jako jsou pozemní kolíky pro outdoorové majáčky na stěny a strop PIR čidla vašeho vnitřního i venkovního osvětlení na široký výběr lamp odstínů vhodných pro závěsná svítidla, stolní lampy a stojací lampy. Hledají jednoduchý světlo bez odstínů? Podívejte se na naši osvětlení bez odstínů, která je určitě, aby se vešly do vašeho domova či kanceláře dekor, nástěnné svítidlo s čtení ramenem na zeď oblouková lampa připravena k Vybavte se! Od čtverečních stálých odstínů až po malé upínacích odstínech pro váš stolní lampy do nastavovacích kroužků z E27 až E14. Nekonečné možnosti, pokud jde o elektrické spotřebiče a příslušenství!

 

Potřebuje pomoc či radu?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my jsme tu pro Vás!

new