10% EXTRA sleva na vše* >

Flowbox banner

Smluvní podmínky – sociální média #anolampyasvetlacz

WOW, jsme rádi, že sdílíte na sociálních médiích náladu lampyasvetla! Vaší fotografií jistě inspirujeme ostatní! Rádi bychom tedy tuto fotografii použili. K tomu však potřebujeme váš souhlas. Pod fotografií se zeptáme, jestli ji můžeme použít. Pokud je to tak v pořádku, bylo by skvělé, kdybyste mohli odpovědět hashtagem #anolampyasvetlacz

S čím souhlasíte?

Vaše fotografie je pro nás velmi inspirativní a rádi bychom se o ni podělili s fanoušky! Pokud odpovíte na naši žádost o souhlas, vyjadřujete souhlas s následujícím:

 • Můžeme sdílet obsah ve všech svých kanálech sociálních médií. Příklad: Facebook, Instagram, Pinterest, LinkedIn a YouTube.
 • Můžeme obsah využívat pro své online reklamy, v e-mailovém newsletteru a dalších podobách online.
 • Můžeme obsah využívat ve všech doménách holdingu QLF. Práva jsou udělena všem subjektům či právnickým osobám, které jsou přímo či nepřímo spojené se společností Lampenlicht BV.
 • Můžeme obsah používat v offline médiích, například na letácích a plakátech.
 • Vzdáváte se veškerých nároků na licenční nebo jiné poplatky v souvislosti se svým obsahem či odvozenými díly.
 • Zůstávají vám osobnostní práva. Níže si můžete přečíst více o osobnostních právech a jak je využívat.
 • Udělujete nám neexkluzivní obchodní právo k distribuci a reprodukci obsahu prostřednictvím našich služeb nebo služeb třetí strany ke komerčním účelům. Toto právo není nijak omezeno či limitováno.

Nesouhlasíte / odstranit fotografii?

Nechcete, abychom vaši fotografii ve svých kanálech využívali? V takovém případě nemusíte dělat nic. Pokud neodpovíte hashtagem #anolampyasvetlacz, vaši fotografii nepoužijeme.
Udělili jste již oprávnění, ale rozmysleli jste si to a již nechcete, abychom vaši fotografii používali? V takovém případě napište na adresu [email protected].

Využívání osobnostních práv

Máte následující osobnostní práva:

 • Můžete požadovat, abychom uváděli vaše jméno (křestní a/nebo příjmení, případně jméno profilu na sociální síti).
 • Můžete požadovat, abychom váš obsah nijak neupravovali (například abychom nepoužívali filtry nebo fotografii neořezávali).
 • Můžete požadovat, abychom váš obsah nepoužívali v určitých kanálech či platformách (sociálních) médií, které uvedete.
 • Můžete obsah upravit a požadovat, abychom používali upravenou verzi.

Pokud chcete některého osobnostní práva využít, napište na adresu [email protected]. Budeme se poté maximálně snažit, abychom vašemu požadavku vyhověli. Pokud to nepůjde, budeme váš požadavek chápat jako stažení souhlasu a informujeme vás o tom.

Ochrana soukromí a osobních údajů

Fotografie mohou být považovány za osobní údaje. Pokud nás oprávníte, abychom vaše fotografie používali požadovaným způsobem, bude toto oprávnění představovat rovněž právní základ pro zpracování vašich fotografií. Souhlas můžete kdykoli stáhnout odesláním zprávy na adresu [email protected]. Poté přestaneme s dalším sdílením vašich fotografií a odebereme je z našich kanálů sociálních médií a interních systémů. Stažení souhlasu se týká pouze budoucího používání vaší fotografie, nikoli na dřívejší používání, ke kterému s vaším souhlasem již došlo. Pokud byly například letáky či plakáty vytištěny a distribuovány nebo newslettery rozeslány, není již možné s tím nic udělat.

Jak nadále chráníme vaše soukromí a osobní údaje a jaká práva v tomto ohledu máte, si můžete přečíst v našem prohlášení o ochraně soukromí a souborech cookie.