Dle místnosti

Více než 2000 svítilen doručení každé místnosti ve vaší domácnosti a přímo k dispozici pro vás!
Udělali jsme to pro vás jednodušší hledat pro pohodlné světlo pro zvláštní místnosti ve vaší domácnosti. Dokonalý strop a závěsná svítidla vyzařovat krásné a atmosférické osvětlení velké stojací lampu jako prohlášení výrobce pro váš obývací pokoj na nastavitelné čtecí lampičky pro vaši ložnici. Jak se o sady nastavitelných závěsných svítidel nebo svítidel pro váš kuchyňský ostrůvek na energeticky úsporných LED osvětlení pro vaše kancelářské potřeby. Bezpečnost a solární osvětlení pro vaši zahradu a obecné venkovní potřebám. Nákupy pro osvětlení nebylo nikdy jednodušší vlampyasvetla.cz!
 
Dle místnosti
3631 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
  • Vrácení zdarma
 1. Týdenní nabídky

 2. Orientální-stropní-svítidlo-28,5-cm---Baloo
  Orientální stropní svítidlo 28,5 cm - Baloo
  Na skladě
  A
  2 199,00 Kč 1 565,00 Kč
  Další info
 3. Stropní-svítidlo-Art-Deco-mosaz---koule
  Stropní svítidlo Art Deco mosaz - koule
  Na skladě
  A
  1 345,00 Kč 1 175,00 Kč
  Další info
 4. Designové-nástěnné-svítidlo-černé---Sab-Honey
  Designové nástěnné svítidlo černé - Sab Honey
  Na skladě
  A
  1 709,00 Kč 1 149,00 Kč
  Další info
 5. Moderní-černá-stojací-lampa---Facil
  Moderní černá stojací lampa - Facil
  Na skladě
  A
  1 219,00 Kč 879,00 Kč
  Další info
3631 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Osvětlení podle typu pokoje

Hledáte správném světle, aby vyhovovaly konkrétní pokoj? Najdete zde největší kolekci svítidel s námi, která je určitě, aby vyhovovaly vámi zvolené místnosti. Všechny typy lamp, které sahají od stropní svítidla, bodová svítidla do lustrů a LED světla jsou k dispozici a je připraven stylu a doplňků svůj obývací pokoj, ložnice, jídelna, koupelna a kuchyně. S nekonečnými možnostmi, najít nejvhodnější světla pro svého pokoje a více s námi!

 

Získat správné lampy pro vybrané místnosti!

Náš sortiment svítidel vám dekorativní přesto praktické osvětlení poskytnout teplou a přátelskou atmosféru ideální a vhodný pro vaše potřeby a stylu. Každý pokoj je jiný a osvětlení je klíčovým prvkem, ale to se může lišit v typu designu a interiéru, které chcete jít. Máme na skladě širokou škálu nastavitelných závěsných svítidel a reflektorů, které jsou vhodné pro nízké stropy a malé prostory pro váš obývací pokoj, Co takhle stojací lampa Arc na rohu místnosti přidat další osvětlení a styl. Lustry jsou ideální pro přidání nadčasový a klasický styl do vaší jídelny nebo kuchyně, jak je to jedna LED reflektorů pro vaše kuchyňské linky nebo LED pás osvětlení pro úsporu místa a osvětlit své skříně nebo panelů. Stylový a retro ložnice stolní lampy touch nebo stolní lampy s odstíny jako váš postranice příslušenství pro váš chodby nebo obývacího pokoje. Nástěnná svítidla jsou ideální pro přidání více světla a dekor, aby odrážela světlo do zdi nebo stropu, vytvořte stinných a atmosférické osvětlení se nahoru a dolů zapalovače.

Jste s omezeným prostorem?

Jak se o stropní svítidla, které jsou malé a kompaktní, ale vyzařují styl a design v podobě stopy osvětlení nebo bodové osvětlení. Kompaktní zářivky, které přicházejí s lampami, vybrat lampy odstínů, které vyhovují svou barvu a velikost pro vaše postavení nebo závěsných svítidel. Kompliment každá lampa s dekorativními nebo praktickým LED žárovek pro energeticky efektivní a dlouhotrvající světla. Zapuštěné LED reflektory a zrcadlové osvětlení pro vaši koupelnu, dokončit vzhled s nástěnná nebo závěsná lampa od různých IP klasifikace tak, aby vyhovovaly zvolené koupelna zónu. Co takhle venku, hledají bezpečnostní osvětlení se solárními a LED světelných zdrojů? Podívejte se na naši širokou škálu dekorativních zem a palubky světel na klasické lucerny a pohybový senzor lampy IR a Soumrakové spínače pro přední a zadní zahrady. S více než 2000 výrobků do každé místnosti oblek, máte neomezený přístup k najít perfektní světlo za svůj pokoj!

 

Potřebujete pomoc při hledání světla pro vybrané místnosti nebo oblasti? Pomůžeme vám.

Na lampyasvetla.cz naleznete velký výběr lampy a světla, proto výběr správného světla, který je vhodný pro váš pokoj by se mohl ukázat trochu potíže. Pomáhat a poskytnout příslušné informace, které potřebujete, dostat do kontaktu prostřednictvím naší konverzace služby, aby předložily své otázky a dostávat osobní odpověď. Případně nám můžete zavolat nebo nám napište, který vám pomůže najít ideální a vhodný světla.

new