10% EXTRA sleva na vše* >

Over ons - Over lampenlicht - banner

O lampyasvetla

Lampyasvetla začal jako malý osvětlení prodejny v městečku Valkenswaard, Nizozemsko v roce 2007. O jedenáct let později, Lampyasvetla má vedoucí postavení na trhu v oboru osvětlovací techniky v Evropě. Naším posláním je pomáhat našim zákazníkům vytvořit větší prostor pro atmosféru a funkční osvětlení založeného na naše zákazníka chuti a potřeb.

Jsme mezinárodní společnost s online obchody ve 29 zemích. Mezi naše největší prodejní trhy patří Nizozemsko, Belgie a Německo. Kanceláře poskytující zákaznické služby máme po celé Evropě. Lampyasvetla je rychle rostoucí společnost. Na skladě máme více než 3000 produktů, které je možné si objednat.

Jako zákazník se na nás můžete přímo obrátit s dotazy nebo nejasnostmi ohledně osvětlení. Jsme tady pro vás!

Lampyasvetla.cz je plně certifikován Trusted obchody. Nezávislý přezkum zákazník platforma, která umožňuje našim zákazníkům, aby podíl produktů a zkušeností z provozu. Kromě názorů sdílení Trusted Shops poskytuje lampyasvetla.cz s trustmark na první pohled zcela viditelné, který indiciates, že splňují naše komplexní kritéria kvality, zvládnout všechny naše osobní údaje zákazníka s péčí, jakož i poskytování bezpečné online nakupování zkušenosti s plnou ochranu kupujícího.

Dodavatel Identifikační

Lamp en Licht Online B.V., vystupující pod jménem "lampyasvetla.cz"
Pracovní adresa: Smaragdweg 52, 5527 LB Hapert, Nizozemí

Telefonní číslo: 0228885381
E-mailová adresa: [email protected]

CoC number: 67722415
číslo DPH: CZ685353642

Evropská komise poskytuje platformu pro online řešení sporů (ODR), které mohou být přístupné na https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Jsme připraveni podílet se na mimosoudním řízení o urovnání sporu před spotřebitele k řešení sporů.