Nabídky týdne: Minimálně 25% sleva na celý rozsah* >

Nabíjecí stojací lampy

Najděte zde své bateriové stojací lampy

Přineste pohodlí do svého domova nebo zahrady s našimi dobíjecími stojacími lampami. Zažijte sami pohodlí a všestrannost bateriových, bezdrátových, praktických a trendových stojacích lamp. Objevte naši kolekci a rozsviťte si prostor podle svého gusta!

Nabíjecí stojací lampy
3 Položky
Filtr a třídit
Nastavit sestupně
 1. Stojací-lampa-černá-dobíjecí-včetně-LED-4-stupňové-stmívatelné---Mateo
  Stojací lampa černá dobíjecí včetně LED 4-stupňové stmívatelné - Mateo
  2 935,00 Kč 2 439,00 Kč
  Další info
  Stock Available IconNa skladě Order today before 20:00, shipped today !
 2. Venkovní-stojací-lampa-tmavě-bronzová-dobíjecí-3-stupně-stmívatelná---Keira
  Venkovní stojací lampa tmavě bronzová dobíjecí 3-stupně stmívatelná - Keira
  G
  3 179,00 Kč 1 369,00 Kč
  Další info
  Stock Available IconNa skladě Order today before 20:00, shipped today !
 3. Venkovní-stojací-lampa-bílá-dobíjecí-3-krokově-stmívatelná---Keira
  Venkovní stojací lampa bílá dobíjecí 3-krokově stmívatelná - Keira
  G
  3 179,00 Kč 1 449,00 Kč
  Další info
  Stock Available IconNa skladě Order today before 20:00, shipped today !
3 Položky
Filtr a třídit
Nastavit sestupně

Bezdrátové stojací lampy, praktické a stylové

Bateriové stojací lampy nabízejí univerzální a flexibilní řešení osvětlení pro jakoukoli místnost. S pohodlností bezdrátového ovládání lze tyto lampy umístit volně bez obav o umístění zásuvek. Ať už potřebujete při čtení v útulném koutku obývacího pokoje více světla, chcete vytvořit atmosférický prostor v ložnici nebo chcete osvětlit venkovní prostor bez starostí s kabely. Bateriové stojací lampy nabízejí svobodu osvětlit jakýkoli prostor podle vašeho přání. Upozorňujeme, že pokud si vyberete stojací lampu pro venkovní použití, musí mít lampa minimální hodnocení IP IP44 nebo vyšší. Pak je lampa vhodná pro venkovní použití. Naše bezdrátové stojací lampy jsou k dispozici v různých stylech, od moderních po průmyslové. Takže vždy můžete najít tu správnou stojací lampu, která perfektně ladí s vaším interiérem. Zkrátka, bezdrátové stojací lampy jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlí, flexibilitu a styl ve svém osvětlení.

Nabíjení našich stojacích lamp

V naší nabídce naleznete stojací lampy, které lze dobíjet pomocí kabelu USB-C. Nabízíme také stojací lampy, které fungují na solární energii, což je nejen udržitelné, ale také snadné použití. Díky možnostem nabíjení lze lampy používat jak uvnitř, tak venku. Ať už upřednostňujete moderní technologii nebo ekologická řešení, máme pro vás ideální osvětlení.

Máte nějaké dotazy ohledně našich dobíjecích stojacích lamp?

Ať už chcete vědět více o technických specifikacích, trvanlivosti nebo nedokážete udělat správný výběr? Nebojte se obrátit naši zákaznickou službu. Můžete to snadno udělat prostřednictvím chatovací funkce, e-mailu nebo telefonicky. Rádi vám pomůžeme! Společně se dostaneme k nejlepšímu rozhodnutí pro vás.

new

Nové produkty