Až 80% sleva* na našem online vánočním trhu. Nakupovat nyní >

Chytré osvětlení

Nejkrásnější chytré osvětlení v interiéru i exteriéru!

Na lampyasvetla si můžete pořídit chytrá světla do jakékoliv místnosti. V našem sortimentu najdete vnitřní i venkovní osvětlení. Ovládejte své chytré osvětlení snadno telefonem, tabletem nebo přes Google Home a vychutnejte si pohodlí krásných světel ovládatelných přes WiFi z naší nabídky!

Chytré osvětlení
90 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč
  • 30 dní na vrácení
 1. Inteligentní-zásuvka-EU-s-měřičem-energie-a-časovačem
  Inteligentní zásuvka EU s měřičem energie a časovačem
  1 019,00 Kč 999,00 Kč
  Of bespaar 20% als je er 6 koopt
  Další info
  Na skladě
90 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Chytré osvětlení je budoucnost

Chytré osvětlení je v dnešních interiérech stále populárnější. Tato světla můžete propojit prostřednictvím WiFi. Výhodou je, že tato chytrá světla lze snadno ovládat například pomocí aplikace Tuya na chytrém telefonu, tabletu nebo domácím asistentovi. Když tedy chcete rozsvítit, nemusíte ani vstávat z křesla!

 

Chytrá světla s nespočtem možností

Chytrá světla mají mnoho užitečných funkcí. Intenzitu světla (lumeny) a teplotu barev (Kelviny) snadno nastavíte a vytvoříte tak v místnosti skvělou atmosféru. Nepotřebujete tedy samostatný stmívač – což je velmi pohodlné! WiFi světla se mohou zapínat a vypínat také automaticky, stačí nastavit časovač v aplikaci. Takže je nikdy nezapomenete vypnout nebo snadno navodíte dojem, že je někdo doma. Proto jde také o velmi pohodlný osvětlovací systém proti vloupání.

Chytrá světla lze propojit s místnostmi v aplikaci, což vám umožní současně zapínat nebo vypínat inteligentní světla v kterékoliv konkrétní místnosti. Například v obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici. V důsledku toho budete mít ve svém domově vždy požadovanou atmosféru. Chytré osvětlení v místnosti můžete nejen rovnoměrně ztlumit, ale také upravit jeho barvu. Může být třeba zelené, modré, oranžové nebo červené. Když tedy pořádáte párty, nemusíte chodit na půdu a hledat stará disco světla! Nebo při ranní kávě může světlo napodobit východ slunce. Možnosti chytrého osvětlení jsou téměř nekonečné.

 

WiFi osvětlení pro každé svítidlo

Na lampyasvetla si můžete vybrat z mnoha různých typů svítidel pro vaše chytré žárovky. Díky tomu se z každého svítidla může stát chytré světlo. Na chytré osvětlení můžete přeměnit cokoliv – od pěkných bodovek na chodbě až po krásné závěsné světlo nad jídelním stolem. Některá naše svítidla s integrovaným LED osvětlením jsou také vybavena chytrým osvětlením. Tímto způsobem se nemusíte starat o to, zda jste si koupili správný světelný zdroj, a můžete myslet udržitelně.

 

Máte k chytrému osvětlení nějaké dotazy?

Najít správné chytré osvětlení není vždy snadné. V obýváku je často vhodnější jiné chytré osvětlení než v ložnici. Nemůžete se rozhodnout? Se všemi otázkami ohledně WiFi světel se můžete obrátit na náš tým zákaznického servisu. Jsou připraveni pomoci vám najít perfektní chytrá světla pro váš interiér. Můžete nás snadno kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí funkce chatu. Společně najdeme chytré osvětlení, které vám perfektně sedne do interiéru!

new