Žárovky

Všechny typy žárovek jsou k dispozici u nás!
V potřebě žárovky pro vaši značku novou lampou nebo prostě nahrazení exsiting žárovku? Na máme na skladě široký sortiment žárovek, halogen a žárovky pro LED světelné zdroje všechny jsou k dispozici v různých velikostech Fiting které zahrnují E14s, E27s, Gu10s a G9S jen abychom jmenovali alespoň některé. Najdete zde také ozdobné žárovky s viditelnými vlákny, svíčky tvarovaný a tónovaných žárovky všechny jsou k dispozici v různých kování. Proč nevyužít naše multipacku žárovek při nízkých nákladech nabízí od sad 3s a 5s!

 

Žárovky
288 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 1. LED-žárovka-G9-2,5-W-200-lm-2700K
  LED žárovka G9 2,5 W 200 lm 2700K
  Na skladě
  F
  155,00 Kč 129,00 Kč
  Další info
 2. LED-žárovka-GU10-COB-5W-380LM-3000K
  LED žárovka GU10 COB 5W 380LM 3000K
  Na skladě
  E
  179,00 Kč
  Další info
 3. Týdenní nabídky

 4. GU10-LED-žárovka-COB-5W-380LM-2700K
  GU10 LED žárovka COB 5W 380LM 2700K
  Na skladě
  F
  155,00 Kč 105,00 Kč
  Další info
288 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Žárovky

Hledání správné žárovky, který vyhovuje vašim potřebám může být složité vzhledem ke značnému množství hmoty k dispozici. Ať už hledáte pro LED, halogenové nebo jednoduché úsporná žárovka vám můžeme pomoci tím, poradenství a zúžení hledání žárovky, která bude vyhovovat vašim potřebám. Z jasného a viditelného žárovek LED žárovky energeticky úsporné žárovky Candle, můžete je najít v lampyasvetla.cz.

 

Široký sortiment LED a halogenových žárovek!

Máme širokou škálu různých typů žárovek, od Edison Šroub žárovky na malé G9S, v závislosti na typu žárovky potřebujete, který bude vyhovovat vašemu lampu. Žárovky jsou hlavním zdrojem osvětlení a proto je jas důležitý, upozorňujeme každého výkonu a lumen za předpokladu, dává vám možnost vybrat si, jak jasně si přejete, aby prostor, aby byl nebo co časový Atmosféra byste chtěli vytvořit. Najdete zde velkou sbírku jiná LED žárovek, které je určitě splní vaše požadavky na lampyasvetla.cz! Energeticky nejúspornější s dlouhou životností, LED žárovky jsou nejpohodlnější žárovky naší doby, dokončení vzhled lampy s dekorativním nebo funkčním LED žárovky. To prostě není LED diody, jak o záchranu naše energie Halogenové žárovky, které se vyskytují v různých formách a typech. RGB žárovky, které vám umožní změnit barvu, vytvořit prostor naplněný s barevným osvětlením, který jde s vaším stylem. Jak se o ozdobné žárovky? Krásné a stylové ozdobné žárovky, která je určitě, aby učinil prohlášení v jakékoli místnosti, viditelná vlákna, zlato pokrytý a svíčky ve tvaru nekonečné možnosti dekoračních žárovek, které jsou stylově v designu, ale pohodlné funkčnosti.

 

Potřebují pomoc nebo radu, pokud jde o žárovky?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání správné žárovky pro vás. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new