Až 80% sleva* na našem online vánočním trhu. Nakupovat nyní >

Chytré žárovky

Díky chytrým zdrojům světla bude vaše svítidlo praktičtější!

Na lampyasvetla nakoupíte chytrý zdroj světla, který se vám bude v interiéru perfektně vyjímat. Díky široké škále chytrých světelných zdrojů s různými svítidly můžete mít chytré světlo kdekoliv. Vhodné pro vnitřní i venkovní osvětlení!

Chytré žárovky
22 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
  • Doprava zdarma nad 2500 Kč
  • 30 dní na vrácení
 1. Smart-E27-stmívatelná-LED-lampa-G95-11W-900-lm-2200-4000K
  Smart E27 stmívatelná LED lampa G95 11W 900 lm 2200-4000K
  1 019,00 Kč 689,00 Kč
  Of bespaar 39% als je er 2 koopt
  Další info
  Na skladě
22 Položky
Filtry
Nastavit sestupně

Vylepšete svůj domov pomocí chytrých zdrojů světla

Chytré osvětlovací systémy jsou stále populárnější. Máme chytrý zdroj světla do každého svítidla. Světelný zdroj lze snadno nastavit z hlediska intenzity světla (lumenů) a teploty barev světla (Kelvinů). Tím je zajištěno, že budete mít ve svém domově vždy požadovanou atmosféru a že se světlo plně přizpůsobí vašemu životnímu stylu nebo vkusu. Docílíte toho snadno prostřednictvím aplikace v telefonu, chytrém telefonu nebo prostřednictvím domácího asistenta po připojení k WiFi. U některých chytrých žárovek lze dokonce přepínat barvu (třeba červená, zelená nebo modrá).

Chytré osvětlení je k dispozici ve šroubovací i zásuvné variantě. Díky tomu je vhodné například pro použití v závěsných světlech, nástěnných světlech, stojacích lampách a bodovkách. Chytré osvětlení lze v aplikaci propojit s místností, takže můžete snadno zapínat nebo vypínat všechna světla najednou. Ideální do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kanceláře. Pomocí časovače můžete také nastavit čas, kdy se chytrá světla rozsvítí nebo zhasnou. Pokud tedy zapomenete chytré světlo zhasnout, nebudete zbytečně plýtvat elektřinou.


Potřebujete poradit?

Náš personál zákaznického servisu je vám k dispozici. Rádi vám pomohou s výběrem vhodného chytrého světelného zdroje pro váš domov. Můžete je kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo chatu. Společně zaručeně vybereme ten nejlepší a nejvhodnější chytrý zdroj světla pro váš domov!

new