Stropní svítidla

Krásná stropní svítidla pro váš domov 
Stropní světlo se hodí do každé místnosti. Výběr stropního svítidla závisí na velikosti místnosti a atmosféře, kterou chcete navodit. V našem sortimentu najdete jak moderní, tak stylová podhledové svítidla. Nakupujte nyní!

Stropní svítidla
1035 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Orientální-stropní-svítidlo-28,5-cm---Baloo
  Orientální stropní svítidlo 28,5 cm - Baloo
  Na skladě
  2 325,00 Kč 1 685,00 Kč
  Další info
 2. Oosterse-plafondlamp-wit-met-rotan-40-cm---Akira
  Oosterse plafondlamp wit met rotan 40 cm - Akira
  Na skladě
  2 819,00 Kč 1 499,00 Kč
  Další info
 3. Spojka-I-pro-1fázovou-lištu-černá
  Spojka I pro 1fázovou lištu černá
  Na skladě
  209,00 Kč 155,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 4. Track-spot-1-fázový-černý---Jeana
  Track spot 1-fázový černý - Jeana
  Na skladě
  645,00 Kč 365,00 Kč
  Další info
 5. týdenní nabídky

 6. Průmyslová-stojací-lampa-černý-stativ---Molly
  Průmyslová stojací lampa černý stativ - Molly
  Na skladě
  3 335,00 Kč 1 709,00 Kč
  Další info
 7. Art-Deco-stropní-svítidlo-černé-80-cm---Ramuri
  Art Deco stropní svítidlo černé 80 cm - Ramuri
  Na skladě
  3 335,00 Kč 2 095,00 Kč
  Další info
 8. Orientální-stropní-lampa-zlatá-60-cm---Glan
  Orientální stropní lampa zlatá 60 cm - Glan
  Na skladě
  3 075,00 Kč 1 709,00 Kč
  Další info
 9. Design-plafondlamp-goud---Sarina
  Design plafondlamp goud - Sarina
  Na skladě
  2 325,00 Kč 1 425,00 Kč
  Další info
 10. Designová-skvrna-bílá-AR111---Náraz
  Designová skvrna bílá AR111 - Náraz
  Na skladě
  1 465,00 Kč
  Další info
 11. Průmyslová-bodová-černá-4-světelná---Suplux
  Průmyslová bodová černá 4-světelná - Suplux
  Na skladě
  2 069,00 Kč 1 295,00 Kč
  Další info
 12. Track-spot-1-fázový-černý---Go
  Track spot 1-fázový černý - Go
  Na skladě
  1 295,00 Kč 439,00 Kč
  Další info
 13. Moderní-černé-stropní-svítidlo---Bliss-Mesh
  Moderní černé stropní svítidlo - Bliss Mesh
  Na skladě
  2 069,00 Kč 1 965,00 Kč
  Další info
1035 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Pořiďte si krásná podhledové světla

Stropní světla se hodí do každé místnosti. Výběr stropní lampy nebo svítidla závisí na velikosti místnosti a atmosféře, kterou chcete navodit. Stropní svítidlo v koupelně má jinou funkci než to v obývacím pokoji. Při nákupu stropního osvětlení, jako jsou bodová světla a stropní svítidla, máte na výběr z široké nabídky. Na lampyasvetla najdete speciální stropní lampy v různých stylech a nejrůznějších velikostech. Máme industriální stropní svítidla, která dodají vašemu interiéru robustní nádech! Máme také stropní světla v černé nebo bílé barvě, která dodají vašemu obývacímu pokoji elegantní atmosféru. Stále uvažujete o nákupu speciálního stropního osvětlení? Nezapomeňte mrknout na náš sortiment online. Nákup stropního osvětlení nebyl nikdy tak snadný! Na naší stránce s položkami ve výprodeji najdete stropní světla za skvělou cenu. Každý si najde to svoje. Rychle si pro ně skočte na lampyasvetla.

Stropní svítidla do každého interiéru

Osvětlení má sílu navodit nebo narušit atmosféru ve vašem domě. Správná stropní lampa vám snadno zajistí ideální osvětlení celé místnosti. Vyzkoušejte stmívatelné osvětlení a vyberte, jakou atmosféru chcete nastavit: praktické osvětlení, když chcete na vše dobře vidět, nebo tlumené osvětlení pro romantický a pohodový večer. Důležitý je také správný design! Na lampyasvetla najdete široký výběr těch nejkrásnějších stropních svítidel, která se hodí do každého interiéru. Od elegantních a moderních lamp až po ty romantické: To vše najdete u nás. Různá stropní světla máme vždy také ve výprodeji, takže není problém při jejich nákupu ušetřit.

Najdete u nás mnoho různých stropních svítidel, která budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Máme například rustikální varianty ve dřevěném provedení, které se dokonale hodí jako základní osvětlení. Elegantní a moderní stropní lampa je ideální vylepšení moderního interiéru. Ať už si vyberete jakýkoliv styl, bez pochyby bude stylový! Je dobré nezapomínat, že stropní svítidla jsou kvůli své praktické funkci často zapnuta déle než jiné lampy. To znamená, že je třeba věnovat zvýšenou pozornost otázce udržitelnosti. Podívejte se na naši nabídku stropních LED svítidel.

Největší sortiment stropních svítidel

U nás najdete mnoho různých stropních svítidel nejrůznějších velikostí. Naše webové stránky jsme vytvořili tak, abyste viděli celý sortiment na první pohled. Kritéria vyhledávání nastavíte pomocí jednoduché nabídky výběru. Filtrujte například levné stropní lampy a svůj oblíbený styl nebo barvu a vyberte si stropní světlo, které vás osloví. Tímto způsobem najdete svou oblíbenou stropní lampu během okamžiku. Sami se rozhodněte, zda chcete hledat konkrétně, nebo jen procházet všechny produkty, abyste načerpali inspiraci pro nové osvětlení domácnosti. Tímto způsobem okamžitě najdete ideální černá stropní svítidla nebo závěsné stropní světlo! Stále se vám nepodařilo vybrat z naší široké nabídky? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Díky naší funkci živého chatu nebo pomocí e-mailu máte možnost přímého kontaktování jednoho z našich zaměstnanců, který vám odpoví na jakékoliv otázky, které vás ohledně našich závěsných nebo jiných světel napadnou.

new