Stropní svítidla

Krásná stropní svítidla pro váš domov 
Stropní světlo se hodí do každé místnosti. Výběr stropního svítidla závisí na velikosti místnosti a atmosféře, kterou chcete navodit. V našem sortimentu najdete jak moderní, tak stylová podhledové svítidla. Nakupujte nyní!

Stropní svítidla
1085 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Designové-bodové-černé-2-světlo---Scopio-Honey
  Designové bodové černé 2 světlo - Scopio Honey
  4 485,00 Kč 2 905,00 Kč
  Of bespaar 53% als je er 6 koopt
  Další info
  Na skladě
 2. Průmyslové-stropní-svítidlo-černé-se-zlatem-28-cm---Magnax
  Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatem 28 cm - Magnax
  2 975,00 Kč 1 999,00 Kč
  Of bespaar 45% als je er 6 koopt
  Další info
  Na skladě
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 3. Železniční-systém-s-10-místy,-1fázová-černá---Jeana
  Železniční systém s 10 místy, 1fázová černá - Jeana
  17 385,00 Kč 14 645,00 Kč
  Of bespaar 30% als je er 2 koopt
  Další info
  Na skladě
 4. Stropní-svítidlo-zelené-40-cm-včetně-LED---Drum-LED
  Stropní svítidlo zelené 40 cm včetně LED - Drum LED
  3 469,00 Kč 2 939,00 Kč
  Of bespaar 31% als je er 2 koopt
  Další info
  Na skladě
 5. Oosterse-plafondlamp-rotan---Maud
  Oosterse plafondlamp rotan - Maud
  2 429,00 Kč 1 239,00 Kč
  Další info
  Na skladě
 6. Moderní-stropní-svítidlo-černé-nastavitelné-na-5-světel---Jeana
  Moderní stropní svítidlo černé nastavitelné na 5 světel - Jeana
  4 815,00 Kč 2 905,00 Kč
  Of bespaar 51% als je er 2 koopt
  Další info
  Na skladě
 7. Designové-stropní-svítidlo-černé-s-jantarovým-sklem-6-světel---Uvas
  Designové stropní svítidlo černé s jantarovým sklem 6 světel - Uvas
  14 879,00 Kč 12 085,00 Kč
  Of bespaar 30% als je er 2 koopt
  Další info
  Na skladě
 8. Stropní-svítidlo-Art-Deco-mosaz---koule
  Stropní svítidlo Art Deco mosaz - koule
  2 719,00 Kč 2 205,00 Kč
  Of bespaar 41% als je er 6 koopt
  Další info
  Na skladě
 9. Moderní-koupelnová-bodová-černá-čtvercová-2-světelná-IP44---Ducha
  Moderní koupelnová bodová černá čtvercová 2-světelná IP44 - Ducha
  1 989,00 Kč 1 739,00 Kč
  Of bespaar 28% als je er 2 koopt
  Další info
  Na skladě
1085 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Pořiďte si krásná podhledové světla

Stropní světla se hodí do každé místnosti. Výběr stropní lampy nebo svítidla závisí na velikosti místnosti a atmosféře, kterou chcete navodit. Stropní svítidlo v koupelně má jinou funkci než to v obývacím pokoji. Při nákupu stropního osvětlení, jako jsou bodová světla a stropní svítidla, máte na výběr z široké nabídky. Na lampyasvetla najdete speciální stropní lampy v různých stylech a nejrůznějších velikostech. Máme industriální stropní svítidla, která dodají vašemu interiéru robustní nádech! Máme také stropní světla v černé nebo bílé barvě, která dodají vašemu obývacímu pokoji elegantní atmosféru. Stále uvažujete o nákupu speciálního stropního osvětlení? Nezapomeňte mrknout na náš sortiment online. Nákup stropního osvětlení nebyl nikdy tak snadný! Na naší stránce s položkami ve výprodeji najdete stropní světla za skvělou cenu. Každý si najde to svoje. Rychle si pro ně skočte na lampyasvetla.

Stropní svítidla do každého interiéru

Osvětlení má sílu navodit nebo narušit atmosféru ve vašem domě. Správná stropní lampa vám snadno zajistí ideální osvětlení celé místnosti. Vyzkoušejte stmívatelné osvětlení a vyberte, jakou atmosféru chcete nastavit: praktické osvětlení, když chcete na vše dobře vidět, nebo tlumené osvětlení pro romantický a pohodový večer. Důležitý je také správný design! Na lampyasvetla najdete široký výběr těch nejkrásnějších stropních svítidel, která se hodí do každého interiéru. Od elegantních a moderních lamp až po ty romantické: To vše najdete u nás. Různá stropní světla máme vždy také ve výprodeji, takže není problém při jejich nákupu ušetřit.

Najdete u nás mnoho různých stropních svítidel, která budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Máme například rustikální varianty ve dřevěném provedení, které se dokonale hodí jako základní osvětlení. Elegantní a moderní stropní lampa je ideální vylepšení moderního interiéru. Ať už si vyberete jakýkoliv styl, bez pochyby bude stylový! Je dobré nezapomínat, že stropní svítidla jsou kvůli své praktické funkci často zapnuta déle než jiné lampy. To znamená, že je třeba věnovat zvýšenou pozornost otázce udržitelnosti. Podívejte se na naši nabídku stropních LED svítidel.

Největší sortiment stropních svítidel

U nás najdete mnoho různých stropních svítidel nejrůznějších velikostí. Naše webové stránky jsme vytvořili tak, abyste viděli celý sortiment na první pohled. Kritéria vyhledávání nastavíte pomocí jednoduché nabídky výběru. Filtrujte například levné stropní lampy a svůj oblíbený styl nebo barvu a vyberte si stropní světlo, které vás osloví. Tímto způsobem najdete svou oblíbenou stropní lampu během okamžiku. Sami se rozhodněte, zda chcete hledat konkrétně, nebo jen procházet všechny produkty, abyste načerpali inspiraci pro nové osvětlení domácnosti. Tímto způsobem okamžitě najdete ideální černá stropní svítidla nebo závěsné stropní světlo! Stále se vám nepodařilo vybrat z naší široké nabídky? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Díky naší funkci živého chatu nebo pomocí e-mailu máte možnost přímého kontaktování jednoho z našich zaměstnanců, který vám odpoví na jakékoliv otázky, které vás ohledně našich závěsných nebo jiných světel napadnou.

new

Nové produkty