Stropní větrák

Široká škála multifunkční stropní ventilátor světla k dispozici!

Multifunkční stropní ventilátor světla pro použití jak v létě i v zimě! Ideální pro ty horké a dusné letní večery, musí mít v oblastech u vás doma nebo v kanceláři na krásné osvětlení a dobrou přirozenou cirkulací vzduchu pro osvěžení a svěží vesmíru!

Stropní větrák
43 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
 1. Stropní-ventilátor-šedý---Mistral-42
  Stropní ventilátor šedý - Mistral 42
  A++
  6 005,00 Kč 2 549,00 Kč
  Další info
 2. olympic-games

 3. Průmyslový-stropní-ventilátor-černý---Magna
  Průmyslový stropní ventilátor černý - Magna
  A++
  7 049,00 Kč 3 619,00 Kč
  Další info
 4. Bronz-stropního-ventilátoru---Mistral-42
  Bronz stropního ventilátoru - Mistral 42
  A++
  6 005,00 Kč 2 549,00 Kč
  Další info
43 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Různé jiné stropní ventilátor světla

Podívejte se na naše funkční a atmosférické stropní ventilátor světla, které přicházejí v různých stylů a vzorů, ideální pro vaši ložnici, obývací pokoj či kancelářské prostory! Náš sortiment stropní ventilátor světla přicházejí v řadě funkcí, které mohou být ovládány buď tradiční tažné šňůry nebo moderním provedení s dálkovým ovládáním, nastavit časovače, nastavení rychlosti, stejně mít plnou kontrolu samotného světla pomocí jednoduchého on / off přepínač funkcí. Vyberte si z různých barvách, jako je bílá, černá a šedá, různé styly úprav, které budou vyhovovat vašemu stylu a dekor z průmyslové moderních k art deco. Vytvořit ideální prostředí s atmosférickým a stylové celing ventilátor světla s nekonečnými možnostmi!

 

Ochladit v létě a zahřát v zimě!

Většina našich stropní ventilátor světla jsou dodávány s letní i zimní režim nastavení, teplota může být řízena buď tažné šňůry nebo přímo z vašeho dálkového ovládání zajistit dobrou cirkulaci vzduchu ve zvoleném prostoru. Dokončit vaše stropní ventilátor světla s energeticky efektivní a dlouhou životností LED žárovky!

new

Nové produkty