Venkovní osvětlení

Více než 350 venkovní osvětlení skladem a přímo k dispozici pro vás!
Venkovní osvětlení
597 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Moderní-venkovní-lampa-45-cm-ocel---Malios
  Moderní venkovní lampa 45 cm ocel - Malios
  Na skladě
  A
  1 025,00 Kč 645,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 2. Stojací-lampa-bílá-110-cm-IP44--Storm-Extra-Large
  Stojací lampa bílá 110 cm IP44- Storm Extra Large
  Na skladě
  A
  9 969,00 Kč 8 015,00 Kč
  Další info
 3. Týdenní nabídky

 4. Retro-nástěnná-lampa-hnědá-IP44---Nautica-kulatá
  Retro nástěnná lampa hnědá IP44 - Nautica kulatá
  Na skladě
  A
  5 105,00 Kč 3 225,00 Kč
  Další info
 5. Venkovská-nástěnná-lampa-černá---Mnichov
  Venkovská nástěnná lampa černá - Mnichov
  Na skladě
  A
  1 539,00 Kč 1 209,00 Kč
  Další info
 6. Moderne-buiten-wandlamp-zwart-IP44---Ciara
  Moderne buiten wandlamp zwart IP44 - Ciara
  Na skladě
  695,00 Kč 465,00 Kč
  Další info
597 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení jsou ideální pro poskytnutí přídavné osvětlení nebo ozdobit zahradu, terasu a příjezdové cesty. Venkovní osvětlení přijít v různých formách, které jsou vhodné pro různé funkce. Venkovní lampy všichni přicházejí s IP klasifikace, které označují stupeň ochrany proti vodě a prachu, IP44 chráněn proti stříkající vodě IP65 a výše, které jsou chráněny proti těžké vodě a prachu. V naší velký výběr venkovní osvětlení jste si jisti, najít krásné a ideální lampu, která bude vyhovovat vašim potřebám z LED světla, pozemní spotIights do venkovních nástěnných svítidel a sloupky. V závislosti na tom, jaký typ stylu nebo prostředí, kterou chcete vytvořit, máte obrovské možnosti lamp z čeho vybírat. Pro vaši terasu nebo paluby vybrat ze širokého sortimentu dekorativních pozemních bodových svítidel, které se vysílají světlo krásně, bodec LED osvětlení pro růže postel nebo zahradních keřů, co podlahy nebo stolní lampy ke zvýšení osvětlení nebo vytvořit krásné útulné a atmosférické světlo. Velký rozsah výbojek s čidly na vašich dveří či povodňových světla LED, aby zajistila vysoký a osvětlení ploch, jako jsou garáže. Máme velké a dekorativní šetrné k životnímu prostředí a energeticky úsporné solární světla, aby se stal součástí vaší venkovní a venkovní osvětlení.

 

Dekorativní venkovní osvětlení s unikátními vlastnostmi.

Na lampyasvetla.cznaleznete rozsáhlou sbírku dekorativních a unikátních svítidel, které se dodávají barvu a styl do vaší zahrady nebo na terasu. Vyberte si z naší nabídky sloupky, které přicházejí v různých barvách a velikostech, které rozjasní zahradní cestu nebo příjezdové cesty. Jak se o našich energeticky účinná světla LED, která bude i nadále svítit ve zvolené oblasti na mnoho let, nebo jak o našich stěn nebo stropní svítidla, které přicházejí s pohybovými čidly, která by mohla být dodatečná bezpečnostní osvětlení, které můžete potřebovat. Naše pozemní bodová světla, které mohou jít hluboko do podzemí je velmi dobře chráněna před poškozením a jsou vodotěsné, některé z našich pozemních bodových svítidel může trvat až do 5000kg hmotnosti tudíž umožňuje, aby to bylo ideální pro příjezdové cesty. Naše špice nebo do zahrady stožáry jsou ideální pro zvýraznění stromy a květiny ve večerních hodinách, vytvářet krásné a přátelské atmosféře během letních večerů. Odhlásit pro RGB barevné LED světel nebo LED žárovky přidat barvu na místo, kde chcete ve vaší zahradě.

 

Potřebujete pomoc nebo radu, pokud jde o vnější osvětlení?

Na lampyasvetla.czzjistíte, že tam vždy jsmé váme k dispozici, pomůžeme při hledání správné venkovní lampy. Kontaktujte nás pondělí až pátek Pondělí až pátek 10:00 - 17:00prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my vám pomůžeme získat správné světlo pro vás.

new