Nástěnná svítidla

Více než 7 různých stylů nástěnných svítidel!

Velký výběr nástěnných svítidel LED, ozdobné single wall reflektory na více moderních i klasických nástěnných svítidel. Stěna lampa pro malé plochy, nebo kombinovat s jinými svítilnami, jako jsou podlahové a stolní lampy na velkých plochách.

Nástěnná svítidla
370 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Designové-nástěnné-svítidlo-černé---Sab-Honey
  Designové nástěnné svítidlo černé - Sab Honey
  Na skladě
  A
  1 795,00 Kč 1 139,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
  • Vrácení zdarma
 2. Týdenní nabídky

 3. Art-Deco-nástěnná-lampa-měděná-138-cm---kruhy
  Art Deco nástěnná lampa měděná 138 cm - kruhy
  Na skladě
  A
  7 155,00 Kč 5 465,00 Kč
  Další info
 4. Moderní-nástěnná-lampa-černá---Otan
  Moderní nástěnná lampa černá - Otan
  Na skladě
  A
  1 539,00 Kč 1 189,00 Kč
  Další info
370 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla jsou ideální pro vytvoření zvláštní osvětlení, nastavení atmosférickou náladu v místnosti, nebo mohou být jednoduše dekorativní kus. Vyberte si ze široké škály klasických, moderních, rustikálních až po průmyslové nástěnné lampy, která bude vyhovovat vašemu stylu a designu. Pro toho, co oblast, kterou si vybrat lampu, být jisti, že máme světla, která budou vyhovovat určité mezery nebo dekor. Podívejte se na naši nabídku ložnice, obývací pokoj, nebo dokonce venkovních nástěnných svítidel.

 

Přidejte více světla nebo atmosféry v místnosti pomocí nástěnné svítidlo.

Lampa s nepřímým světlem poskytuje vámi zvolený prostor instantní teplo, příjemné a příjemný pocit! Pokud máte velký prostor a vyžaduje zvláštní osvětlení, proč nespojit některá světla spolu se svým přívěskem nebo stropní svítidla, nebo pokud máte malé místnosti, můžete vytvořit iluzi pomocí nástěnné svítidlo vytvořit prostor a světlo. Co takhle jít na LED osvětlení, nebo výběrem LED žárovky pro vaše nástěnných svítidel za energeticky účinnější a déle trvající světelný výkon. Pokud to není všechno, co třeba vytvářet si vlastní design! Můžete kombinovat n'match nástěnné lampy výběrem nástěnné svítidlo a stín který vám nejlépe vyhovuje. Vyberte si nástěnné svítidlo a přizpůsobit jej s typem stínidla, velikost a barvu, kterou chcete, stejně jako měď. Tímto způsobem budete vytvořit perfektní světlo, které bude odpovídat vámi zvolené místnosti. Můžete najít některé z našich svítidel jsou součástí řady nebo sbírek, to vám umožní navrhnout pokoj s stejné kolekce v rozmezí od stropní svítidla, stolní lampy a stojací lampy.

 

Potřebují pomoc nebo radu, pokud jde o nástěnné svítidlo?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání správné lampu. Kontaktujte nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a pomůžeme výbrat správné světlo.

new