Stropní bodová svítidla

Ideální stropní bodová svítidla pro váš domov!
Stropní bodová svítidla jsou dokonalým základním osvětlením do interiéru. Vyberte si perfektní stropní lištu bodových světel, ať je váš domov dokonale osvětlený. Stropní bodová svítidla vám zajistí dokonalé rozložení světla v interiéru!

Stropní bodová svítidla
428 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 1. Designová-skvrna-bílá-AR111---Náraz
  Designová skvrna bílá AR111 - Náraz
  Na skladě
  1 555,00 Kč
  Další info
 2. Průmyslová-bodová-černá-4-světelná---Suplux
  Průmyslová bodová černá 4-světelná - Suplux
  Na skladě
  2 069,00 Kč 1 295,00 Kč
  Další info
 3. týdenní nabídky

 4. Moderní-černá-se-zlatem---Ronda
  Moderní černá se zlatem - Ronda
  Na skladě
  1 295,00 Kč 775,00 Kč
  Další info
 5. Bodová-mosaz-otočná-a-sklopná---Mosh-2
  Bodová mosaz otočná a sklopná - Mosh 2
  Na skladě
  1 475,00 Kč 749,00 Kč
  Další info
 6. Moderní-skvrna-černá-12,5-cm---Boxer
  Moderní skvrna černá 12,5 cm - Boxer
  Na skladě
  1 809,00 Kč 1 189,00 Kč
  Další info
428 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Kupujte stropní bodová světla online

Stropní bodové světlo je dokonalým základním osvětlením do předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Stropní bodové světlo je často otočné a nastavitelné, díky čemuž dokáže úžasně zvýraznit konkrétní aspekty vašeho domova, jako je například krásný obraz. Navíc máte vždy dostatek světla tam, kde ho zrovna potřebujete. Ať už se vám líbí jakýkoliv styl, na lampyasvetla najdete stropní bodová světla v různých stylech a barvách, jako třeba černá stropní bodová světla a bílá stropní bodová světla. Hledáte skutečně energeticky úsporné bodové světlo? Mrkněte se na naše stropní bodová LED světla.

Stropní bodové světlo do každé místnosti v domě

Ať už jsou vaše preference jakékoliv, u nás najdete vhodná stropní svítidla do obývacího pokoje, ložnice, koupelny, kuchyně a jídelny. Můžete si vybrat ze zapuštěných a přisazených bodových světel, navíc mnoho našich bodových světel je vybaveno externím stmívačem. Díky této funkci můžete pomocí stropního bodového svítidla upravit atmosféru a rozložení světla v obytném prostoru zcela podle sebe. Vyberte si elegantní design s našimi moderními stropními bodovými svítidly nebo vsaďte na robustní vzhled a sáhněte po industriálních stropních bodových světlech. Volba je na vás!

Potřebujete pomoc při hledání správného stropního bodového světla?

Najít dokonale padnoucí stropní bodová světla není snadný úkol, na lampyasvetla už jsme se o tom sami přesvědčili. Rádi bychom vám pomohli vybrat to pravé z našich stropních bodových světel. Neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis prostřednictvím chatu, telefonicky nebo e-mailem. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. S našimi radami zaručeně najdete ideální stropní bodová světla!

new