Až 80% sleva* na našem online vánočním trhu. Nakupovat nyní >

Chytré stropní světlo

Ovládejte své chytré stropní světlo z pohodlí křesla!

Díky chytrému stropnímu světlu už nepotřebujete vypínač! Ovládat jej můžete snadno přes WiFi pomocí aplikace v chytrém telefonu, tabletu nebo domácím asistentovi. Když chytré stropní světlo ztlumíte v aplikaci, navodíte v místnosti útulnější atmosféru. Tento typ stropního světla na WiFi by ve vašem interiéru neměl chybět.

Chytré stropní světlo
25 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
    • Doprava zdarma nad 2500 Kč
    • 30 dní na vrácení
25 Položky
Filtry
Nastavit sestupně

Chytré stropní světlo pro každý interiér!

Je čas modernizovat interiér pomocí chytrého osvětlení. Chytré stropní světlo do obýváku, pracovny nebo jídelny musíte mít! Kromě toho, že jsou tato světla velmi odolná, mají také několik užitečných funkcí, které normální světelný zdroj nemá. Chytré světelné zdroje si u nás můžete objednat také samostatně. Hledáte stropní světlo? Pak se podívejte na všechna naše stropní světla online.

 

Chytrá stropní světla pro zářivou budoucnost

Chytré osvětlení se v interiérech používá stále více, protože je velmi pohodlné! Stropní světlo připojíte k WiFi a synchronizujete se všemi ostatními chytrými zdroji světla. Můžete je snadno ovládat pomocí aplikace v telefonu, tabletu nebo přes domácího asistenta. Jednoduše nastavíte počet lumenů (intenzita světla) a Kelvinů (teplota barev). Vždy tak budete mít v místnosti vždy požadovanou atmosféru. V aplikaci si můžete také vytvářet různé skupiny a místnosti. To vám umožní osvětlení bleskově zapnout nebo vypnout. Už žádné nepříjemnosti s různými vypínači světel! U WiFi světel lze také nastavit časovač, takže snadno vzbudíte dojem, že je někdo doma.

 

Nemůžete se rozhodnout?

Potřebujete poradit s výběrem správného chytrého stropního světla? Náš personál zákaznického servisu je vám k službám. Pomohou vám najít dokonalé chytré stropní světlo pro váš domov. Ptát se můžete e-mailem, telefonicky i na chatu. Rádi vám pomůžeme.

new