Stínidla na lampy

Více než 100 jednotlivé odstíny lampy v paletě barev a velikostí!
Stínidla na lampy
220 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Stínidlo-55/19/26-béžové
  Stínidlo 55/19/26 béžové
  2 225,00 Kč 1 485,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
 2. TOTÁLNÍ VÝPRODEJ

 3. Stínidlo-bronz-40/40/40-se-zlatým-vnitřkem
  Stínidlo bronz 40/40/40 se zlatým vnitřkem
  3 189,00 Kč 2 125,00 Kč
  Další info
220 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Odstíny lampa

Široký výběr krásných a stylových lamp odstínů v různých barvách a velikostech. Jste schopni koupit odstín lampy, která je určitě, aby vyhovovaly zvolené světlo, spárovat s vaší stolní lampa, stojací lampa nebo přívěšek světla! Z mědi na ocelové závěsné zeměkoule odstínů až látkových odstínech, které si můžete přizpůsobit s novou lampou nebo stávající. S našimi nízkými cenami, budete moci zakoupit více světlé odstíny jít s vámi zvolené světlo, takže můžete mít „nový“ rozsvítí pokaždé, když změnit vašeho interiéru. Moderní a retro lampy odstín vhodný pro nástěnná svítidla či klasických malých stínítka sedět pěkně na lustrech, zvolit vhodné, aby obleky vaše lampy od E27 nebo E14, zda vaše stávající žárovka má menší žárovka funkce držitel přidejte nastavovací kroužek E27 až E14 k oblíbeným objednat. Najdete zde jasný a krásný stínidla, která je určitě doplní váš styl a dekor pro stolní lampy ložnici nebo v obývacím pokoji nebo moderní a průmyslové závěsným zeměkoule odstínu vaší stojací lampa Arc! Možnosti jsou nekonečné, pokud jde o naše stínítka.

 

Kompliment lampu s odpovídající stínu!

Lampyasvetla.cz má celou řadu stínítka k dispozici pro téměř všechny druhy světelných zdrojů, ať už je to pro vaše stropní svítidlo, stojací lampa nebo svorka diod pro lustry, všechny jsou zde! Naše lampy odstíny se objevují ve všech tvarů, velikostí, barev a tkanin umožňuje zvolit si odstín, který bude vyhovovat lampu a dekor. Pokud již máte lampu, která vyžaduje stín, můžete přizpůsobit svůj lampu kompliment s odstínem, který bude vyhovovat lampu a dekor.

 

Snadná montáž stínítka.

Naše řada lampových odstínů jsou snadno použitelné a nainstalovat do závěsné lampy, stojací lampa nebo nástěnné svítidlo. Jako odstíny lampy přijít s pavoučí snímků, což umožňuje snadnou instalaci na obou zavěšení nebo klipu na vašich lamp. Pokud máte potíže s použitím Vašeho lampy odstín, obraťte se na zákaznické služby, protože vám pomůžeme. Váš lampa je určitě vystupovat s naší unikátní kolekci stínidla jsou k dispozici pro všechny typy kování!

 

Potřebuje pomoc či radu?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my jsme tu pro Vás!

new

Nové produkty