Světlo do kuchyně

Rozsáhlá sbírka kuchyňských světel v tolika různých stylů, barev a velikostí k dispozici!
Světlo do kuchyně
2103 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
 1. Stropní ventilátory

 2. Retro-stolní-lampa-zlatá-bez-stínidla---Hazard-C.
  Retro stolní lampa zlatá bez stínidla - Hazard C.
  A++
  2 679,00 Kč 1 139,00 Kč
  Další info
 3. Moderní-stojací-lampa-šedá---VT-1
  Moderní stojací lampa šedá - VT 1
  A++
  2 329,00 Kč 1 345,00 Kč
  Další info
 4. Stolní-lampa-černá-nastavitelná---Parte
  Stolní lampa černá nastavitelná - Parte
  A++
  1 295,00 Kč 725,00 Kč
  Další info
 5. Průmyslová-závěsná-lampa-černá---Boula
  Průmyslová závěsná lampa černá - Boula
  A++
  4 375,00 Kč 1 655,00 Kč
  Další info
 6. Art-deco-stolní-lampa-mosaz---Karel
  Art deco stolní lampa mosaz - Karel
  A++
  1 345,00 Kč 619,00 Kč
  Další info
2103 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Osvětlení kuchyně

Jsme jedním z největších kolekcí kuchyně osvětlení k dispozici na adrese lampyasvetla.cz! V kuchyni je často srdcem domova, dělat to jeden z nejpoužívanějších místností v domácí nebo kancelářské budovy. Široká škála reflektorů může být použita jako nástěnná svítidla nebo dokonce jako stropní svítidla, která vám umožní vytvořit prostorné a non přetížené podívat do kuchyně. Velké závěsné světla visela ve středu v kuchyni nebo nad svůj ostrov poskytuje další dekorativní prohlášení spolu s dobrým osvětlené plochy, pokud máte nízké stropy odhlásit našich nastavitelných lamp. Proč nevyužít LED osvětlení pro nízkou spotřebu energie a delší životností, které vám ušetří peníze vydané za elektrickou energii nebo použití LED žárovky pro lustry, nebo přívěsek lampy! V případě potřeby pro zvláštní osvětlení kuchyňské linky. můžete si také vybrat některou z našich skříní světel.

 

Vytvořte si svůj vlastní design nástěnná svítidla, stojací lampy nebo reflektorů.

Jak se o vytvoření vlastní design! Můžete kombinovat n‘zápas stropní svítidla, nástěnná svítidla a závěsná svítidla výběrem ideální lampy a stín který vám nejlépe vyhovuje. Tímto způsobem budete vytvořit perfektní lampu, která bude vyhovovat vaší kuchyně. Můžete najít některé z našich svítidel jsou součástí řady nebo sbírek, to vám umožní navrhnout kuchyni a mají téma běží v celém domě s stejné kolekce v rozmezí od stropní svítidla, závěsná svítidla. stolní lampy a nástěnná svítidla. Nebo jak o našich zapuštěných světel, které přicházejí v různých tvarech a velikostech, které mohou být skloněné nebo otočit tak, aby přímé světlo umožňuje zvolit ten, který vám vyhovuje nejlépe.

 

Potřebuje pomoc či radu, pokud jde o kuchyňské osvětlení?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání správné světlo. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatnou radu a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new