Venkovní bodové osvětlení

Podívejte se na naši nabídku venkovních reflektorů bezprostředně k dispozici pro vás na zakázku ještě dnes!

Venkovní reflektory jsou ideální, když chybí prostor, nebo chcete zvýraznit určité oblasti, ve vaší zahradě! Vše k dispozici v různých stylech a velikostí, které vám umožní snadno použít ho tam, kde to nejvíce potřebujete. Přeměňte svou zahradu ještě dnes!

Venkovní bodové osvětlení
83 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Sada-5-broušených-skvrn-z-oceli-IP65---Basic-Square
  Sada 5 broušených skvrn z oceli IP65 - Basic Square
  Na skladě
  A
  6 385,00 Kč 3 839,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 2. Sada-5-moderních-ocelových-skel-IP44-solar---Tiny
  Sada 5 moderních ocelových skel IP44 solar - Tiny
  Na skladě
  2 565,00 Kč 1 265,00 Kč
  Další info
 3. Moderní-venkovní-pozemní-bod-černý-IP65---Delux
  Moderní venkovní pozemní bod černý IP65 - Delux
  Na skladě
  A
  1 539,00 Kč 1 395,00 Kč
  Další info
 4. Chytrý-hrot-černý-IP65-vč.-WiFi-GU10---Hotovo
  Chytrý hrot černý IP65 vč. WiFi GU10 - Hotovo
  Na skladě
  A
  1 385,00 Kč 619,00 Kč
  Další info
83 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Venkovní reflektory

Venkovní reflektory jsou ideální, když budete potřebovat najevo žádné venkovní prostor, jako na zahradě a řidič způsobem. Nicméně, naše venkovní reflektory nemusí být jen proto, aby světlo, ale to mohlo také být, že byste chtěli osvětlit své zahrady květin, stromů nebo na stěnu. Máme širokou škálu různých venkovních místech, jako Spike Spotlight, kde ho pin na zem, aby LED reflektory déle trvající a energeticky účinnější Solární reflektory, kde je sluneční energie napájí světlo. Jak se o některé z našich Spots stěny, která se vyznačuje snadnou montáží a vytváří funkci světla proti zdi nebo RGB barvu měnící osvětlení přidat barvu do vaší zahradě! Objednejte si své venkovní reflektory v lampyasvetla.cz!

Zapuštěné, LED a pozemní reflektory jsou k dispozici na lampyasvetla.cz!

Najdete zde velkou sbírku různých venkovních reflektorů, který je určitě splní vaše požadavky na lampyasvetla.cz! Dokončit svou zahradu s zapuštěnými reflektory, které jsou teplé bílé nebo RGB měnící barvu na pozemních spotů, které můžete vzít hmotnost vozu pro příjezdové cesty. Proč ne se rozhodnout pro LED reflektorů, které vydrží mnohem déle a jsou energeticky účinnější, což vám ušetří peníze! Při kratších dnech roku budeme potřebovat další osvětlení, takže proč si vybrat nahoru a dolů stěn reflektory s pohybovými čidly nebo protipovodňových světel pro ty opravdu tmavých místech vašeho domu nebo budovy. Dokončit konečný vzhled s našimi světly pro interiérech i exteriérech!

 

Potřebovat pomoc nebo radu, pokud jde o reflektory LED?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání venkovní reflektor. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new