Venkovní zemní reflektory

Venkovních ploch reflektory
Venkovní zemní reflektory
15 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
 1. Broušená-nerezová-ocel-IP67---Tribus
  Broušená nerezová ocel IP67 - Tribus
  A
  3 045,00 Kč 2 285,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
15 Položky
Filtry
Nastavit sestupně

Venkovních ploch reflektory

Venkovních ploch a palubky reflektory jsou ideální, když budete potřebovat najevo žádné venkovní prostor, jako na zahradě a řidič způsobem. Nicméně, naše venkovní pozemní a palubky reflektory nemusejí být jen proto, aby světlo, ale to mohlo také být, že byste chtěli osvětlit své zahradní květiny, stromy nebo zeď spolu se svým obložení prostoru. Máme širokou škálu různých venkovních ploch bodovými světly, jako jsou bodce pozemní spoty pro zvýraznění stromy posteli květin a zahradních doplňků na zapuštěných LED reflektorů pro déletrvající a energeticky účinnější Solární pozemních reflektory s pohybovými čidly, kde sluneční energie napájí světlo. Máme také sady pozemních bodových světel do RGB barev měnící světlo přidat barvu do svého venkovního prostoru! Objednat venkovní hřiště a palubky světla dnes s námi!

 

Zapuštěná, LED a solární pozemní návěstidla jsou zde!

Najdete celou řadu venkovních ploch a palubky světla, která je určitě, aby vyhovoval vašim požadavkům! Dokončit svůj zahrady nebo cestu se zapuštěnými pozemní LED reflektorů, které jsou teplé bílé nebo RGB barvu měnící se zápustnou pozemní reflektory jako dekorativní osvětlení pro vaši obložení prostoru. Naše cesta a cesta pozemní bodová světla může mít hmotnost vozu vám umožní vidět ve tmě, když jedete nahoru. Proč ne odhlásit pro LED reflektorů, které vydrží mnohem déle a jsou energeticky účinnější, což vám ušetří peníze! Při kratších dnech roku budeme potřebovat další osvětlení, takže proč si vybrat naší sluneční pozemní spoty s pohybovými čidly nebo nastavitelnými a sklopnými pozemní bodová světla, které můžete přímému osvětlení všude tam, kde je potřeba. Se svými odolný vůči povětrnostním vlivům a vodě odolných obalů, existuje mnoho venkovních ploch bodová světla v rozmezí od IP44s-IP67s v závislosti na tom, kde budete chtít namontovat. Podívejte se na naši nabídku venkovních nástěnných svítidel, závěsných svítidel a dekorativních svítidel na komplimenty vaše zem a palubky světla!

 

Potřebují pomoc nebo poradit, pokud jde o zem a palubky světla?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání venkovní pozemní reflektor. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatnou radu a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new

Nové produkty