Nástěnné bodové světlo

Různých stylů nástěnných reflektory přímo k dispozici nyní!
Hledá ideální stěny pozornosti? Najít celou řadu různých stylů, velikostí a barev, aby vyhovoval vašim potřebám! Od klasických nástěnných reflektory se přepne do modernějších flexibilní LED stěn reflektory a další vaší kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice.
Nástěnné bodové světlo
78 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
  • Doprava zdarma od 1500 Kč
  • 30 dní vrácení
  • Vrácení zdarma
 1. Průmyslové-bodové-černé-1-světlo---Fors
  Průmyslové bodové černé 1 světlo - Fors
  A++
  1 609,00 Kč 1 569,00 Kč
  Další info
 2. Smart-spot-staal-met-hout-incl.-wifi-GU10---Emado
  Smart spot staal met hout incl. wifi GU10 - Emado
  A
  1 939,00 Kč 1 245,00 Kč
  Další info
 3. Smart-spot-white-včetně-WiFi-GU10---Qubo-1
  Smart spot white včetně WiFi GU10 - Qubo 1
  A
  1 245,00 Kč 1 019,00 Kč
  Další info
 4. european-championship

 5. Designová-černá---Scopio-Honey
  Designová černá - Scopio Honey
  A++
  1 609,00 Kč 765,00 Kč
  Další info
 6. Průmyslová-černá-s-dřevem---Manon
  Průmyslová černá s dřevem - Manon
  A++
  865,00 Kč 659,00 Kč
  Další info
 7. Moderní-bodová-černá---Falo
  Moderní bodová černá - Falo
  A++
  865,00 Kč 559,00 Kč
  Další info
 8. Moderní-bodová-bílá---Falo
  Moderní bodová bílá - Falo
  A++
  865,00 Kč 459,00 Kč
  Další info
 9. Průmyslová-černá-s-betonem---Pedra
  Průmyslová černá s betonem - Pedra
  A++
  519,00 Kč 279,00 Kč
  Další info
 10. Moderní-bodová-bílá---Qubo-1
  Moderní bodová bílá - Qubo 1
  A++
  805,00 Kč 435,00 Kč
  Další info
78 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Prodám Spotlights zdi?

Najdete několik nástěnných bodová světla v různých stylů a velikostí v lampyasvetla.cz! Nástěnné reflektory jsou ideální směrové osvětlení, kde budete potřebovat další osvětlení a atmosféru. Široká škála barev, vzorů a funkce, které bude vyhovovat vašim dekor a styl z nastavitelnými a sklopnými reflektory na jedno a více reflektorů s krásnou oceli, mosazi nebo mědi základních svítidel distribuovat světlo rovnoměrně po celé místnosti. Úspora energie a delší životností vestavěnou led stěna bodová svítidla ideální pro venkovní použití s ​​vysokou svítivost nebo jednoduchý zeď reflektor s ozdobnou žárovkou v teplé bílé pro vás obývací pokoj tak, aby odpovídala stojací lampa nebo stolní lampu, možnosti jsou nekonečné.

 

Wall reflektory, aby vyhovovaly vaší vnitřní i venkovní dekor!

Bez ohledu na to, jaký styl nebo dekor můžete mít, nástěnné reflektory jsou vždy skvělým doplňkem pro váš domov, místo podnikání nebo v kanceláři. Vyberte si z řady nástěnných reflektorů s nastavitelnou hlavou, aby vám umožní otočit a přímému slunečnímu světlu, kdy se vám to hodí nejlépe do zdi pozornosti, které mohou působit jako nahoru a dolů lehčí vyzařovat nepřímé a příjemným osvětlením jako celovečerní kus na vaší zdi. Krásný a osobitý moderní, aby rustikální nástěnné reflektory jsou ideální pro showroomy a restaurací, které poskytují skvělé osvětlení, jak je to s nastavitelnými nástěnnými reflektory pro vaši koupelnu s IP44 na IP65, aby vyhovoval vámi požadované zóny nebo nástěnné reflektory s konektorem a kabelem pro snadné použití a spínačem jako ložnice osvětlení perfektní jako světlo na čtení. Stmívatelné nástěnné reflektory jsou ideální pro vytvoření vřelou a náladové osvětlení a umožňuje ovládat intenzitu světla, jak je to s pomocí RGB LED žárovky vytvořit hravý a dekorativním barevně zalitý prostor pro dětské ložnice. Nástěnné reflektory vejdou do různých tvarů a barev, aby vyhovovaly moderní průmyslové nebo dokonce vintage inspirovaný styl a vzhled, jste si jisti, najít vhodnou AC zeď reflektor z naší nabídky! ,

 

Potřebují pomoc nebo radu, pokud jde o výběr stěny reflektory?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání správné lampu. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new

Nové produkty