Solární světla

Zahradní solární světla všechny dostupné od ruky!
Solární světla
14 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
 1. Moderne-straler-zwart-incl.-LED-IP54-Solar---Elif
  Moderne straler zwart incl. LED IP54 Solar - Elif
  Na skladě
  1 795,00 Kč 1 135,00 Kč
  Další info
 2. Sada-5-moderních-ocelových-skel-IP44-solar---Tiny
  Sada 5 moderních ocelových skel IP44 solar - Tiny
  Na skladě
  2 565,00 Kč 1 265,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 3. Týdenní nabídky

14 Položky
Filtry
Nastavit sestupně

Solární osvětlení

Najdete celou řadu venkovních solárních svítidel tady s námi! Vyberte si z řady moderních a klasických LED slunečního světla s pohybovými čidly a solárních panelů a dekorativních solární světla navrženy tak, aby vyhovovaly každé venkovní prostor, který máte. Ideální Ekologicky šetrné solární osvětlení pro vaši zahradu a vchodové dveře! Solární zahradní osvětlení v rozsahu od různých kategorií klasifikace IP plně vybaveny světelnými zdroji s detektory pohybu a za soumraku přepínačů.

 

Solární světla, které jsou ideální pro vaši zahradu a přední terasu.

Široká škála venkovních solárních svítidel s pohybovým čidlem, které vám pomohou v průběhu noci. Vyberte si z klasických i moderních nástěnné svítidlo solární světla s pohybovým čidlem na moderní pólů sloupků do ozdobných spike zahradní osvětlení s, plně vybavené infračervenými snímači pohybu a soumrakový spínač. Nasvítit příjezdové cesty s naším pozemní LED solární reflektory s pohybovými čidly do garáže s našimi soumrakový spínač integrován povodňových světla s solárních panelů. Ekologicky šetrné LED zabudovaný solární světla, které přicházejí s oběma pohybovými senzory a za soumraku switch umožňuje energii ke spotřebě přirozeně před sluncem. Přeměnit svou zahradu a venkovní prostor s naší teplé a přívětivé solární zahradní osvětlení dává vám jistotu a světlo, kdykoliv budete potřebovat. Moderní a elegantní venkovní solární nástěnné lampy, aby diskrétní a jednoduchý pozemních reflektory s infračervenými senzory a sad solárních okrasnou zahradou světla Vám dává jistotu, že nikdy být bez osvětlení ve tmě. Podívejte se na naši nabídku slunečního světla je ideální jako hlavní venkovní osvětlení!

 

Potřebují pomoc při hledání solární světla? Pomůžeme vám.

Na lampyasvetla.cz naleznete velký výběr solárních lamp, proto při výběru ten, který je vhodný pro vaše potřeby by mohly být trochu potíže. Pomáhat a poskytnout příslušné informace, které potřebujete, dostat do kontaktu prostřednictvím naší konverzace služby, aby předložily své otázky a dostávat osobní odpověď. Případně nám můžete zavolat nebo nám napište, který vám pomůže najít ideální a vhodný lampu.

new