Cyber week! Minimálně 25 % sleva na vše* >

Solární světla

Venkovní solární zahradní svítidla vybraná přímo pro vás
Solární zahradní světla jsou ideální pro rychlé a snadné osvětlení zahrady. Díky solárnímu světlu nepotřebujete elektřinu, takže nemusíte pokládat žádné kabely. V našem sortimentu najdete mnoho krásných venkovních solárních svítidel!

Solární světla
17 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
    • Doprava zdarma nad 2500 Kč
    • 30 dní na vrácení
17 Položky
Filtry
Nastavit sestupně

Bezdrátová solární zahradní světla

Solární zahradní světla jsou na zahradě a na terase nutností. Hlavním účelem zahradního osvětlení je navození příjemné atmosféry, ale má i další funkci: zajišťuje bezpečnost vašeho domova. Tak jak tedy na to? Použitím venkovních solárních světel. Solární zahradní světla jsou ideální pro rychlé a snadné atraktivní osvětlení vaší zahrady. Nepotřebujete elektřinu, takže nemusíte pokládat kabely! Solární světla jsou vybavena solárním modulem, který se nabíjí slunečním zářením. Solární světla mají nejrůznější tvary a velikosti. U nás najdete třeba solární venkovní světla s pohybovým senzorem nebo solární svítidla určená na balkón. Většina solárních světel také spadá do kategorie zahradního LED osvětlení, což znamená, že jsou také velmi úsporná. Zde také najdete všechna naše venkovní senzorová světla. Máme širokou škálu venkovních svítidel na solární pohon, takže si u nás určitě najdete to své! Solární světla jsou mimořádně oblíbená kvůli optimální spotřebě energie a akumulaci sluneční energie během dne.

Venkovní solární světla: udržitelná a funkční

Hledáte udržitelné venkovní osvětlení, ale nevíte, kde začít? Na lampyasvetla jste na správném místě. V této řadě solárních světel najdete největší výběr udržitelných zahradních svítidel, která fungují na solární energii. Krásné solární venkovní světlo vám nejen ušetří peníze, ale je také šetrné k životnímu prostředí. Tato solární světla jsou extrémně odolná a krásně osvětlí vaši zahradu. Přes den se solární světla sama nabijí, takže si poté můžete užívat krásného a atraktivního světla na zahradě i na terase v nočních hodinách. Solární venkovní svítidla jsou skvělým doplňkem na vaši zahradu. Máme také řadu solárních bodových světel s kolíky. Snadno je připevníte do země a jsou připraveny začít svítit! Solární lampa bude na vaší zahradě úžasným přínosem a celému prostoru kolem vašeho domu snadno dodá tu správnou atmosféru. Skloubit praktičnost a příjemnou atmosféru není nic nemožného. Inspirujte se našimi solárními světly a vychutnávejte si pobyt venku na maximum.

Solární světla máme na lampyasvetla k dispozici v řadě stylů. Máme venkovní svítidla v rustikálním stylu, ale i moderní varianty na elegantní terasu či zahradu. Takže si u nás každý najde to svoje!

Potřebujete pomoc s hledáním solární lampy?

Sortiment solárních zahradních světel je rozsáhlý a každý si u nás přijde na své. Vybrat správné světlo ale nemusí být lehký úkol. Na lampyasvetla vám rádi pomůžeme najít ideální solární zahradní světlo. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím chatu, telefonicky nebo e-mailem. Rádi odpovíme na všechny vaše otázky týkající se našich solárních světel. Náš zákaznický servis na vás čeká!

new