Nabídky týdne: Minimálně 25% sleva na celý rozsah* >

Pro firmy

Jako firemní zákazník budete moci využívat speciální nabídky, exkluzivní slevy a vždy platit tu nejnižší cenu u lampyasvetla Naše kolekce QAZQA Professional je také speciálně vytvořena pro firemní zákazníky. Toto osvětlení je určeno výhradně pro firemní zákazníky a zároveň se snadno instaluje.Proč objednávat komerčně?

  • Vždy nejnižší cena! – Jako firemní zákazník vždy platíte tu nejnižší cenu u lampyasvetla s exkluzivními slevami. Pokud je akční sleva u lampyasvetla vyšší než standardní sleva, bude k ní přidána další sleva, abyste měli dobrou marži na každou objednávku.
  • Exkluzivní sleva na kolekci QAZQA Professional - Tato produktová řada je plně přizpůsobena potřebám našich obchodních partnerů. Například proces instalace je mimořádně snadný a řada se skládá ze širokého výběru (zapuštěných) reflektorů a osvětlení kolejí. QAZQA Professional nespadá do běžných nabídek na lampyasvetla, ale vaše sleva jako firemního zákazníka stále platí!

*Vysvětlení našeho věrnostního bonusu pro firemní zákazníky si přečtěte zde!

 

 

 


Základ firemního osvětlení

Dobré obchodní osvětlení je základem pro firemní image. Ve společnosti lampyasvetla jsme si vědomi toho, že každý sektor má jiné potřeby a že to také ovlivňuje výběr osvětlení. Ať už se jedná o kancelářské budovy, stravovací zařízení, profesionální venkovní osvětlení nebo servisní a obchodní podniky. Široká škála našich produktů zaručuje, že naše osvětlení je vhodné pro každé firemní použití. Funkční a zároveň dotvářející atmosféru.

 

V závislosti na typu místnosti (jak rozměry, tak interiér a styl prostoru) je důležité vzít v úvahu řadu věcí. Rozhodující je zejména plán osvětlení. Základem pro použitelnost konkrétního prostoru je to, kde a kolik světelných bodů je umístěno. Pro pracovní prostředí je důležitá i dostatečná intenzita světla, zatímco v pohostinství je důležitá hlavně příjemná atmosféra. V případě potřeby může náš tým technických poradců pro osvětlení poskytnout podporu při sestavování plánu osvětlení a/nebo výběru komerčního osvětlení.

 

Zaměřte se na udržitelnost

Pro zaměstnance i zákazníky je udržitelnost stále častěji rozhodujícím faktorem při výběru konkrétní organizace. Osvětlení k tomu může přispět tím, že bude zvoleno s ohledem na udržitelnost, tedy ve formě LED osvětlení. Je to přínosné zejména tehdy, když organizace ještě stále používá halogenové osvětlení nebo klasické žárovky. Pokud je již používáno LED osvětlení, je možné zvolit chytrou integraci pro další snížení spotřeby energie. Tato světla lze automaticky zapínat a vypínat, lze je ovládat na dálku a lze je integrovat s dalšími chytrými zařízeními. Díky tomu lze vše řídit centrálně.

 

QAZQA Professional

Naše řada QAZQA Professional zahrnuje širokou škálu osvětlovacích pásů a také zapuštěná a nástěnná bodová světla. Ideální pro přidání akcentujícího osvětlení nebo pro kreativní práci s nepřímým světlem. Jako firemní zákazník získáte exkluzivní slevy na produkty QAZQA Professional!


  • Vždy nejnižší cena!
  • Exkluzivní sleva na QAZQA Professional
  • Bezplatné odborné poradenství v oblasti osvětlení