Světlo do obýváku

Nejrůznější svíetla do vašeho obývacího pokoje!

Nabízíme široký výběr obývacícho osvětlení v různým stylů a vzorkách. Od krásných a ozdobných stropních svítidel do velké stojací lampy, do základních potřeb osvětlení.Pproč ne přidat další stolní lampu za atmosférického úpravou.

Světlo do obýváku
3053 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Stropní-lampa-šedá-40-cm-vč.-LED---Drum-LED
  Stropní lampa šedá 40 cm vč. LED - Drum LED
  Na skladě
  F
  1 795,00 Kč 825,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 2. Průmyslová-závěsná-lampa-černá-53-cm---Sicko
  Průmyslová závěsná lampa černá 53 cm - Sicko
  Na skladě
  A
  6 895,00 Kč 5 025,00 Kč
  Další info
 3. Týdenní nabídky

 4. Orientální-stropní-svítidlo-28,5-cm---Baloo
  Orientální stropní svítidlo 28,5 cm - Baloo
  Na skladě
  A
  2 309,00 Kč 1 649,00 Kč
  Další info
 5. Designové-nástěnné-svítidlo-černé---Sab-Honey
  Designové nástěnné svítidlo černé - Sab Honey
  Na skladě
  A
  1 795,00 Kč 1 209,00 Kč
  Další info
 6. Moderní-černá-stojací-lampa---Facil
  Moderní černá stojací lampa - Facil
  Na skladě
  A
  1 285,00 Kč 955,00 Kč
  Další info
3053 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Obývací pokoj Osvětlení

Obývací pokoj s výjimkou kuchyně, jídelna a ložnice je srdcem každé domácnosti, je to jedna z nejpoužívanějších místností v domácnosti. Proto chápeme, že je třeba mít příjemné, teplé a přívětivé prostředí sednout a užít si jako rodina nebo jako zábavný místnosti během dát dohromady! Také jsme pochopili, že je důležité, že to je hlavní místnost, která váš styl a dekor daří od proto máme velký výběr živých osvětlení místnosti, které jsou k dispozici v různých velikostí a typů. Krásné a nastavitelná závěsná svítidla, které přicházejí s tkaninou odstíny na modernější a jednoduchých LED světly, k oblouku stojacích lamp a až zapalovače s čtení ruku, možnosti jsou nekonečné. Najít všechny z nich a více na lampyasvetla.cz

 

Oživte svůj obývací pokoj s naší řadou světel!

Naše řada živých lamp pokoj vám dekorativní přesto praktické osvětlení poskytovat vřelou a atmosféru osvětlení je klíčovým prvkem sdružovat svůj styl vidění. Je velmi důležité správné osvětlení se používá k nabízet i teplo a praktičnost a lampy můžete také zvolit, aby vyhovovaly vašemu stylu a designu. Jsme tady pro vás a pomůže vám na cestě! Každý obývací pokoj je jiný a každý má své vlastní unikátní design a výzdobu. Někdo by mohl stejně jako příjemným osvětlením pomocí závěsné lampy, které mohou být upraveny na výšku a přijít s odstíny lampy nebo modernější a průmyslové nástěnné svítidlo pro přidání nervózní pohled.

Lustry jsou klasické a nadčasové lampy, které bude vždy přidat jedinečný styl do vašeho stávajícího interiéru, perfektní, pokud jste jídelna a obývací pokoj v jednom prostoru. LED bodová světla, které mohou otáčet a naklápět distribuovat světlo nebo zaměření na plátně nebo malování na zeď může být rozdíl, co když máte omezený prostor, ale chcete, aby co nejvíce z toho, náš krásný vztek reflektorů a stropní svítidla, která vám umožní kompliment přehlédnout s ozdobnými žárovek je způsob, jak jít. Máte-li příborník nebo odkládací stolek v obývacím pokoji si můžete také dát dohromady shluk stolku lampy jako doplňky nebo jeden hlavní stolní lampa s odstínem vytvořit perfektní osvětlení ve večerních hodinách. Nástěnná svítidla jsou také ideální, jak praktické, stejně jako náladové osvětlení vrhnout stín na zdi nebo jej použít jako velký nahoru a dolů lehčí, jak asi stojací lampa Arc v rohu místnosti pokoj rozšířit přes svůj jídelní stůl či sofa nebo stojací lampa s čtecím ramenem, aby se čtení jednodušší, aniž by přes použití světla. Stmívatelné žárovky nebo ty, které přicházejí s přepínači světel, jsou ideální lampy, neboť umožňují ovládat intenzitu světla a vytváří tak příjemné a teplé osvětlení pro váš obývací pokoj, kuchyně nebo ložnice. S naší řadou živých světel pokoj naleznete všechny druhy světelných zdrojů, které budou vyhovovat vašemu stylu a dekor s námi!

 

Potřebujete pomoc při hledání dokonalé osvětlení obývacího pokoje? Pomůžeme vám.

Na lampyasvetla.cz naleznete velký výběr žijící osvětlení místnosti, proto výběr správného světla, který je vhodný pro váš obývací pokoj by se mohl ukázat trochu potíže. Pomáhat a poskytnout příslušné informace, které potřebujete, dostat do kontaktu prostřednictvím naší konverzace služby, aby předložily své otázky a dostávat osobní odpověď. Případně nám můžete zavolat nebo nám napište, který vám pomůže najít ideální a vhodný světla.

new