Zahradní osvětlení

Různé zahradní osvětlení pro vaši zahradu!
Dokonalé zahradní světla? Podívejte se na naši širokou škálu zahradních světel , reflektorů pozemních ,Spike světel pro dekorativní stojanové lampy vše s IP classification.Upravte vaši zahradu a podívejte se na náš sortiment zahradní osvětlení ještě dnes!
Zahradní osvětlení
597 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka
 1. Moderní-venkovní-lampa-45-cm-ocel---Malios
  Moderní venkovní lampa 45 cm ocel - Malios
  Na skladě
  A
  1 025,00 Kč 645,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
 2. Stojací-lampa-bílá-110-cm-IP44--Storm-Extra-Large
  Stojací lampa bílá 110 cm IP44- Storm Extra Large
  Na skladě
  A
  9 969,00 Kč 8 015,00 Kč
  Další info
 3. Týdenní nabídky

 4. Retro-nástěnná-lampa-hnědá-IP44---Nautica-kulatá
  Retro nástěnná lampa hnědá IP44 - Nautica kulatá
  Na skladě
  A
  5 105,00 Kč 3 225,00 Kč
  Další info
 5. Venkovská-nástěnná-lampa-černá---Mnichov
  Venkovská nástěnná lampa černá - Mnichov
  Na skladě
  A
  1 539,00 Kč 1 209,00 Kč
  Další info
 6. Moderne-buiten-wandlamp-zwart-IP44---Ciara
  Moderne buiten wandlamp zwart IP44 - Ciara
  Na skladě
  695,00 Kč 465,00 Kč
  Další info
597 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
Stránka

Zahradní osvětlení

Hledáte vhodné světelné zdroje pro vaši zahradu? V této kategorii naleznete všechny druhy zahradní osvětlení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Palubky, reflektory na špice a majáčky, solární světla na stěnu lampy; vše, co můžete s zahradním osvětlením lze nalézt v rámci tohoto rozsáhlého sortimentu. Potřebujete pomocí ,najít perfektní a vhodné osvětlení zahrady? Obraťte se na náš zákaznický servis vám poskytneme další pomoc při hledání správné zahradní osvětlení pro vás.

 

Navrhování zahradní osvětlení a funkce jdou ruku v ruce.

Ideální zahradní světlo může mít několik funkcí pro návrh, aby vyhovoval vašim potřebám; Například dokonalé zahradní lampy nelze posuzovat pouze na design, ale je také nutné se podívat na své kvalitě a funkčnosti ní. Různé zahradní lampy mohou mít různé funkce, pokud hledáte pro svítilnu, která je chráněna proti těžké lijáky a nepříznivých povětrnostních podmínkách můžete vidět velký výběr IP65 a stropní svítidla máme. Všechny naše venkovních svítidel v lampyasvetla.czjsou kvalitní a jsou vyrobeny na poslední na dlouhou dobu, aby illumate vaši zahradu krásně.

 

Odolné a stylové zahradní osvětlení.

Hledáte šetrné k životnímu prostředí lampu, která slouží také jako dekorativní osvětlení pro vaši zahradu? Pak naše rozsáhlá sbírka venkovních solárních svítidel, aby vám jednoduché řešení rozsvítí vaši zahradu! Naše řada venkovních solárních svítidel jsou moderního designu bez nutnosti jejich drát do své sítě, s vestavěným-in konstrukci solárních článků lampa využívá sluneční energie spolu s energeticky úsporné světelné zdroje LED pro osvětlení vaší zahrady pro mnoho příštích let , Naše venkovní solární osvětlení vlampyasvetla.cz jsou nejen odolné, ale také stylový dává vaší zahradě dokonalý vzhled! jsou nejen odolné, ale také stylový dává vaší zahradě dokonalý vzhled!

new