Sleva pro kutily! Minimálně 30% sleva na vše*

LED stropní svítidla

Nakupujte svá oblíbená stropní bodová LED světla zde
Stropní bodová LED svítidla jsou základním osvětlením domova. Mnoho stropních bodových LED světel se dá natočit a nastavit, takže můžete osvětlit části domova. Stropním bodovým LED světlem můžete nasvítit obraz. Nakupujte bodová LED světla na strop.

LED stropní svítidla
2 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
 1. Chytré-stropní-bodové-tmavě-šedé-s-dálkovým-ovládáním---Marko
  Chytré stropní bodové tmavě šedé s dálkovým ovládáním - Marko
  5 599,00 Kč 3 919,30 Kč
  Další info
  Stock Available IconNa skladě Order today before 20:00, shipped today !
 2. Moderní-stropní-svítidlo-černé-včetně-LED-třístupňového-stmívatelného---Cruz
  Moderní stropní svítidlo černé včetně LED třístupňového stmívatelného - Cruz
  2 199,00 Kč 1 149,00 Kč
  Další info
  Stock Available IconNa skladě Order today before 20:00, shipped today !
2 Položky
Filtry
Nastavit sestupně

Nejkrásnější stropní bodová LED světla

Na lampyasvetla najdete stropní bodová LED světla v nejrůznějších stylech. Například industriální stropní bodová LED světla se můžou hodit do robustního interiéru, zatímco minimalistická moderní stropní bodová světla s LED zase zapadnou do elegantního prostoru. Ať už je váš interiér jakýkoliv, u nás najdete perfektní stropní bodová LED svítidla. Všechna bodová LED světla v našem sortimentu mají udržitelný charakter, stejně jako naše přisazená bodová LED světlazapuštěná bodová LED světla. LED osvětlení má dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.

Stropní bodová LED světla do každé místnosti

Na lampyasvetla najdete stropní bodová LED světla do každé místnosti. Jsou perfektní jako základní osvětlení kuchyně, předsíně nebo obývacího pokoje. Stropní bodová LED světla se také skvělé hodí do koupelny, ale je důležité věnovat pozornost stupni krytí IP (minimálně IP44), aby zakoupené stropní bodové LED světlo bylo vodotěsné. Můžete se tak těšit z energeticky úsporného a krásného základního osvětlení v každé místnosti.

Potřebujete pomoc s hledáním stropního bodového LED světla?

Hledání správných stropních bodových LED světel může být problematické. Proto jsme na lampyasvetla vždy připraveni vám ohledně nákupu stropních bodových LED světel s čímkoliv poradit. Neváhejte kontaktovat náš tým zákaznických služeb a společně najdeme to správné stropní bodové svítidlo pro každou místnost ve vašem domě!

new

Nové produkty