Zemní reflektory

Široký výběr zemních reflektorů k dispozici !
Zemní reflektory
8 Položky
Filtry
Nastavit sestupně
 1. Sada-5-broušených-skvrn-z-oceli-IP65---Basic-Square
  Sada 5 broušených skvrn z oceli IP65 - Basic Square
  Na skladě
  A
  6 385,00 Kč 3 839,00 Kč
  Další info
 2. Moderní-venkovní-pozemní-bod-černý-IP65---Delux
  Moderní venkovní pozemní bod černý IP65 - Delux
  Na skladě
  A
  1 539,00 Kč 1 395,00 Kč
  Další info
  • Doprava zdarma nad 10000 Kč
  • 30 dní na vrácení
8 Položky
Filtry
Nastavit sestupně

Nástěnné reflektory

Najdete několik nástěnných bodová světla v různých stylů a velikostí v lampyasvetla.cz! Nástěnné reflektory jsou ideální směrové osvětlení, kde budete potřebovat další osvětlení a atmosféru. Široká škála barev, vzorů a funkce, které bude vyhovovat vašim dekor a styl z nastavitelnými a sklopnými reflektory na jedno a více reflektorů s krásnou oceli, mosazi nebo mědi základních svítidel distribuovat světlo rovnoměrně po celé místnosti. Úspora energie a delší životností vestavěnou led stěna bodová svítidla ideální pro venkovní použití s ​​vysokou svítivost nebo jednoduchý zeď reflektor s ozdobnou žárovkou v teplé bílé pro vás obývací pokoj tak, aby odpovídala stojací lampa nebo stolní lampu, možnosti jsou nekonečné.

 

Wall reflektory, aby vyhovovaly vaší vnitřní i venkovní dekor!

Bez ohledu na to, jaký styl nebo dekor můžete mít, nástěnné reflektory jsou vždy skvělým doplňkem pro váš domov, místo podnikání nebo v kanceláři. Vyberte si z řady nástěnných reflektorů s nastavitelnou hlavou, aby vám umožní otočit a přímému slunečnímu světlu, kdy se vám to hodí nejlépe do zdi pozornosti, které mohou působit jako nahoru a dolů lehčí vyzařovat nepřímé a příjemným osvětlením jako celovečerní kus na vaší zdi. Krásný a osobitý moderní, aby rustikální nástěnné reflektory jsou ideální pro showroomy a restaurací, které poskytují skvělé osvětlení, jak je to s nastavitelnými nástěnnými reflektory pro vaši koupelnu s IP44 na IP65, aby vyhovoval vámi požadované zóny nebo nástěnné reflektory s konektorem a kabelem pro snadné použití a spínačem jako ložnice osvětlení perfektní jako světlo na čtení. Stmívatelné nástěnné reflektory jsou ideální pro vytvoření vřelou a náladové osvětlení a umožňuje ovládat intenzitu světla, jak je to s pomocí RGB LED žárovky vytvořit hravý a dekorativním barevně zalitý prostor pro dětské ložnice. Nástěnné reflektory vejdou do různých tvarů a barev, aby vyhovovaly moderní průmyslové nebo dokonce vintage inspirovaný styl a vzhled, jste si jisti, najít vhodnou zeď reflektor z naší nabídky! ,

 

Potřebují pomoc nebo radu, pokud jde o výběr stěny reflektory?

Na lampyasvetla.cz zjistíte, že tam je vždy pomůže k dispozici, které vám pomohou při hledání správné lampu. Můžete nás Pondělí až pátek 10:00 - 17:00 můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, chatu nebo můžete zavolat. Nabízíme bezplatné poradenství a my vám pomohou získat správné světlo pro vás.

new