block 1

Politika trvale
udržitelného Return

arrow

Každá společnost má vliv na jeho okolí a životní prostředí. Na lampyasvetla jsme velmi dobře vědomi našeho vlivu. Cítíme odpovědnost pozitivně přispívat, a to den ode dne lepší. Vzhledem k tomu, že je velký nárůst v on-line zákazníků, je nezbytné zachovat udržitelné návratové politiky v rámci naší organizace. Pro více prodávajících prostředky v mnoha případech větší část vráceného zboží. To je pro životní prostředí ze strany dalšího transportu velmi škodlivé.

Continuesly Snažíme se snížit tyto výnosy. Děláme to tím, že popisuje naše výrobky jsou nejlepší, jak nejlépe umíme a poskytují jasný obraz produktu. Jsme balíček našich výrobků co nejkompaktnější, aby se minimalizovalo poškození při přepravě. Kompaktní produkt také zabírá méně místa při přepravě, takže můžeme dát více paketů v jedné jízdě na našem doručovatele.


Kolik CO2 můžeme používat dál?

Věděli jste, že jednu jízdu s běžným osobním automobilem 100 km, což způsobuje všechny 0:02 tun emisí?

CO2 je přirozeně se vyskytující plyn musíme v naší atmosféře zahřát na zemi. Tento plyn je uložen ve fosilních palivech a je uvolňován při spalování; Například v motorech našich nákladních a osobních automobilů. Problém je v tom, že máme příliš mnoho CO2 v naší atmosféře, která ovlivňuje naše klima. Vysazováním stromů, můžeme extrahovat CO2 ze vzduchu znovu. CO 2 a to se skládá z uhlíku (C) a kyslíku (O2). Stromy ukládat uhlík přirozeně a dát kyslíku prosté. Když jsme se kácet stromy a vypálit uložený CO2 se opět uvolní. Je proto důležité, abychom sázet lesy a chránit je stejně.

block 7

U každého návratu uděláme daru pro holandskou nadací Stromy pro všechny na podporu udržitelného životního prostředí a snižování emisí CO2.

Tipů, jak snížit emise CO2

Vy sami mohou rovněž přispět k trvale udržitelnému životnímu prostředí. Můžete vědomě přemýšlet o nákupu a ne jen vrátit všechno bezmyšlenkovitě. Navíc jsme vždy poskytnout informace o našem internetovém obchodě o EnergyLabel našich produktů. Samozřejmě se budeme snažit snížit naši uhlíkovou stopu společně. Nejlepšího výsledku je, když budeme pracovat společně pro lepší životní prostředí!

Druhá šance

Když zákazníci dělat vrátit výrobek, nejsou vysílány (tj jako nový prodán) jinému zákazníkovi nebo zničeny. Jsou uvedeny druhý život v našich outletstores v Nizozemsku. Když se vrátí k nám vraceli, oni podstoupí kontrolu kvality jako první. Zde jsou kontrolovány, opravovány v případě potřeby. Odpad je velmi dobře odděleny a, pokud je to možné, recyklovat. Jakmile schválené výrobky jít do našeho outletového centra Breda a Zaandam. Zde mohou zákazníci koupit levné výrobek druhou šanci na skvělou cenu. Zákazník šťastný a životní prostředí šťastné!

block 7