10% EXTRA sleva na vše* >

Obchodní podmínky pro B2B

Ve společnosti lampyasvetla se snažíme nabídnout vám jako firemnímu zákazníkovi co nejvíce výhod. Čím více objednáváte, do tím vyšší slevové kategorie spadáte. V čím vyšší slevové skupině se nacházíte, tím vyšší slevu na naše produkty získáte. Navíc jako firemní zákazník vždy dostanete nejnižší cenu. K vytvoření účtu potřebujete pouze DIČ. Po přihlášení se okamžitě zobrazí firemní ceny a vy budete moci využít osvětlení za exkluzivně nízkou cenu.


„Stačí mít jen DIČ“


Všeobecné podmínky pro firemní slevu*

  • Pro firemní zákazníky existují 4 slevové skupiny: Členové, Přátelé, Insideři a VIP
  • Skupina, do které firemní zákazník patří, se určuje podle celkového počtu objednávek a celkové hodnoty objednávky zákazníka (bez DPH a nákladů na dopravu).
  • Každá skupina slev má minimální procento slevy, které se standardně vztahuje na zákazníky v této skupině.
  • U některých nabídek a akcí převyšuje sleva pro zákazníka standardní slevu pro firemní zákazníky. Když k tomu dojde, tato firemní skupina obdrží „bonusovou slevu“ (B2Bonus) nad rámec zákaznické slevy platné v té době.
  • Příklad: Obchodní skupina 'Members' obdrží pevnou slevu 25% na náš sortiment QAZQA. Pokud najdete nabídku s více než 25% slevou, pak se tato sleva vztahuje i na obchodního zákazníka. Ale k tomu všemu jako obchodní zákazník dostanete ještě další slevu 5%.

* Pravidla a slevy uvedené na této stránce se mohou změnit. Z podmínek popsaných na této stránce nelze odvodit žádná práva.

 

 

Slevové skupiny

 

Skupina

Minimální

B2bonus

Member

25% 5%
Friend 35% 7,5%
Insider 45% 10%
VIP 55% 20%